1 ŞUBAT 2017 – İSTANBUL ALTILISI

1 ŞUBAT ÇARŞAMBA günü İSTANBUL'da 6 koşulu gece yarış programı bulunmaktadır. 6'Lı Ganyan oyunu 1.Koşu saat: 18:30'da başlayacaktır. Bol Şanslar Dilerim.

1 ŞUBAT 2017 ÇARŞAMBA gece altılı programı olan İSTANBUL yarışları 6 koşulu bir program ile ekranlara gelecektir. 1 ŞUBAT 2017 (01.02.2017) İstanbul at yarışı tahminlerimiz şu şekildedir;

1. KOŞU- (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR): 4 Yaşlı Arap safkanların HANDİKAP-14 mücadelesi ile VELİEFENDİ HİPODROMU'nda ALTILI GANYAN için 2000 mt.'lik kum pistte ilk start verilecektir. 3 – AĞRI DAĞI FIRTINASI ve 8 – HABERATLI bu koşuda önplanda tuttuğum isimlerdir. 1 – YUNUS GİBİ, 2 – UMURŞAH ve 9 – ÖNDEREFE sonraki şanslı isimler olarak kuponlara eklenebilir.

2. KOŞU: ​GÜNÜN GANYANI BU KOŞUDADIR… 2100 mt.'lik uzun mesafeli kum pistte yapılacak BEŞLİ GANYAN ayağında ise; 4 ve Yukarı İngiliz atların HANDİKAP-15 mücadelesini izleyeceğiz. Burhan Kılınç'a güvenip 2 – VICTORY SUN diyorum. Yavaş yavaş ismini çoğu kez duyurmayı başaran Burhan arkadaşın iyi at bildiğini ve geleceğinin parlak olacağını düşünüyorum ki zaten bu kalitede safkana bindirilmesi de ondan dolayıdır diye tahmin ediyorum. Evet günün ilk teki VICTORY SUN diyelim ve Burhan kardeşimizin de başarılarına her defasında bir yenisini eklemesini temenni ettiğimizi belirtelim. Bu kadar övdük ya gelmezse diyenleri duyar gibiyim canı sağolsun çoğu jokeyden iyi at bindiği bir gerçek. Zaten safkanın 2.11.09 luk derecesi var burada daha hazır gördüğünüz at varsa ekleyin yanına derim.

3. KOŞU: 1400 mt.'lik kum pistte günün tek MAIDEN yarışı gerçekleştirilecektir. 4 Yaşlı Arapların katılacağı bu zorlu mücadelede; 14 – YÜKSEK UÇUŞ ve 13 – UÇANİDİL arasında birincilik çekişmesi olacaktır. Bu ikili beklenilen yarışı çıkaramaz ise; 11 – ŞEYMANINGÜLÜ ve 5 – KONUKSEVER hata kollayacak diğer şanslılar olarak değerlendirilebilir.

4. KOŞU: 3 Yaşlı İngilizlerin ŞARTLI-3 koşusu ÜÇLÜ GANYAN'ın başlangıç ayağıdır. 1400 mt.'lik kum pistte yapılacak yarışa 6 İngiliz atı katılacaktır. 2 – EDERLEZI günün ikinci banko safkanı olarak önereceğim isimdir.

5. KOŞU: 2000 mt.'lik kum pistte ekranlara gelecek olan tabela ayağında; 3 Yaşlı İngiliz safkanların HANDİKAP-14 koşusu için start verilecektir. 3 – DİŞİ ASLAN ve 1 – ÇEKO DAYI buranın kapalısı olacaktır. Ama yine de geniş kuponlara sürpriz olarak 4 – MY COST ve 2 – WASAHOF (7 ile eküri) eklenebilir.

6. KOŞU: 4 ve Yukarı İngiliz atların ŞARTLI-4 koşusu ise günün son ayağında verilecek start ile 1500 mt.'lik kum pistte gerçekleştirilecektir. Bütün start arası olan safkanları bir araya toplamışlar… Sanırım sürpriz kokusu olacak burada nerdesiniz? Ben start arası olanları sonra değerlendirmeyi düşünüyorum önceliğim hazır olan isimlerden 10 – DEKOR, 4 – ENRICOM, 1 – GÜRMAN AĞA ve 3 – CİVANHAN kazanabilir gözüyle bakacağım. Çünkü uzun süredir koşmayan atlar sıkıntı çıkarabiliyor. Tabiki kaliteli isimler oldukları için burada yazmadan geçemeyeceğim ama ikinci planda tuttuğumu tekrar hatırlatayım. 7 – YARAMAZ ÇOCUK, 5 – FARKİN ATEŞİ, 9 – MY BILLIONARE ve 2 – VOLİ geniş oyunlarda muhakkak ihmal etmeyin.

1 ŞUBAT 2017 – İSTANBUL ALTILI ŞABLONU:

  1. AYAK: 3 – 8 // 1 – 2 – 9
  2. AYAK: 2 – VICTORY SUN (BANKO)
  3. AYAK: 14 – 13 // 11 – 5
  4. AYAK: 2 – EDERLEZI (BANKO)
  5. AYAK: 3 – 1 // 4 – 2
  6. AYAK: 10 – 4 – 1 – 3 // 7 – 5 – 9 – 2
Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.