1 OCAK 2020 – İSTANBUL AT YARIŞI TAHMİNİ

1 Ocak Çarşamba (01.01.2020) yılın ikinci yarışı olarak ekranlara gelecek 7 koşulu İSTANBUL VELİEFENDİ Hipodromu’nda ki at yarışı programında; ALTILI GANYAN’ın başlangıç startı 2. Koşu ile saat 18:30’da verilecektir..

Sitemizde ki çalışma sonucu çıkarılan şablon haricinde, sizlerde tahmin yollayarak katkı sağlayabilirsiniz. Lütfen bu tahminin / şablonun hemen altında bulunan “SİZLERDEN GELEN TAHMİNLER” bölümünden; Kendi oynayacağınız oyunu atarak, yarışseverlerle paylaşabilirsiniz. Aynı şekilde orada paylaşılan kuponlara da göz atabilirsiniz.

1 OCAK 2020 İSTANBUL 1. Yarış gününde; 7 koşulu altılı ganyan programı için hazırladığımız at yarışı tahminlerimiz şu şekildedir; 

 2. KOŞU – (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR) 3 Yaşlı İngilizlerin ŞARTLI-1 mücadelesiyle VELİEFENDİ Hipodromu’nda Altılı Ganyan’ın başlangıç ayağını seyredeceğiz. 1300 metrelik kum pistte ilk defa start alacak olan 9 safkanın öncelikli olarak ayaklarının düz basmasını temenni eder, sahiplerine başarılar dileriz… 1 – ASLAN KADİR , 2 – CETERIS PARIBUS , 6 – ADEO , 8 – LUNA PIENA ve 7 – BARBIE ROYAL burada ayrımsız bir şekilde kuponlara yazılması taraftarıyız.

 3. KOŞU : 4 ve Yukarı Arapların KISA VADE-6/DHÖW/Dişi yarışı ile Beşli Ganyan oyunu başlayacaktır. 1500 metrelik kum pist üzerinde gerçekleştirilecek koşuda; 9 – SAGARMATA , 7 – GURBET ATEŞİ , 6 – SANBERK , 8 – ROMANOLUR , 3 – HİLALEDA ve 4 – PEXUSS kazanmaya en yakın gördüğümüz isimlerdir.

 4. KOŞU 5 ve Yukarı 9 Arap safkanın 2100 metrelik uzun mesafeli kum pist üzerinde ki ŞARTLI-3/DHÖW mücadelesiyle Dörtlü Ganyan’ın başlangıç startı verilecektir. 1 – AKDAMAR ve 4 – ŞAHCAN çekişmesi birinciyi belirleyecek gibi gözüküyor.

 5. KOŞU : 4 ve Yukarı İngilizlerin 1500 metrelik kum pistte ki ŞARTLI-5 mücadelesiyle Üçlü Ganyan’ın başlangıç ayağı ekranlara gelecektir. Uyumlu pilotu ile bir kez daha kazanmasını beklediğimiz 3 – ULUDAZ‘ı günün ilk bankosu olarak kuponlara önereceğiz.

 6. KOŞU Günün bir diğer ŞARTLI-1 koşusuyla tabela ayağını izleyeceğiz… 3 Yaşlı 10 İngiliz safkanın 1300 metrelik kum pistte ki birincilik çekimesinde; 3 – ENVER , 7 – FINAL BATTLE , 6 – BLACK OR WHITE ve 5 – SAILOR MAN (8 ile eküri) yeterli olacağını düşündüğümüz safkanlardır.

 7. KOŞU 4 ve Yukarı 15 İngiliz atının katılacağı ve 2100 metrelik kum pistte gerçekleştirilecek ŞARTLI-3 mücadele ile programın kapanış startı verilecektir. Yarışlarını ve form durumunu göz önünde bulundurduğumuzda 2 – ÇEKO DAYI bir adım öne çıkan safkan olmuştur… Bu yüzden günün bir diğer banko adayı olarak altılı ganyan tahminimizde yer alacaktır. 

1 OCAK 2020 – İSTANBUL ALTILI GANYAN TAHMİNİ

  1. AYAK: 1 – 2 – 6 – 8 – 7
  2. AYAK: 9 – 7 – 6 – 8 – 3 – 4
  3. AYAK: 1 – 4
  4. AYAK: 3 – ULUDAZ (BANKO)
  5. AYAK: 3 – 7 – 6 – 5
  6. AYAK: 2 – ÇEKO DAYI (BANKO)
Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.