Loading...

1 OCAK 2016 – KOCAELİ ALTILISI

1 OCAK 2016 – KOCAELİ ALTILISI

Evet Yeni Yıl’ın ilk at yarışı programına Kocaeli ile Merhaba diyoruz… Dileriz 2016 yılı bütün yarışseverlere şans ve mutluluk getirir, 2015 yılında olan şanssızlıklar kırılır…

KOCAELİ 1 OCAK 2016 CUMA günü At Yarışı programında 6 koşu bulunmaktadır. 6‘Lı Ganyan oyunu ise 1. Koşu saat: 15:00 başlayacaktır. Bol Şanslar Dilerim.

 

1. KOŞU – (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR) : 3 – HAŞMET , 2 – GIFTED AKAY , 4 – MAYAN ve 1 – AKJOLTOI olarak ilk ayağı geçelim.

2. KOŞU: 12 – WILD FLOWER ve 11 – MENINA öncelikli olarak yazılması gereken safkanlar. Daha sonra; 2 – MAKBET ve 1 – KIZIL KOURGAN bu iki ismin ciddi rakipleri olacaklardır. Eğer bu MAIDEN yarışta süpriz arayacaksanız; 5 – VICTORY SWORD , 8 – GLORY OWNER , 10 – MAZANE ve 7 – ÇİKOK GIRL handikap puanları açısından kuponlarda bulunması gerekir.

3. KOŞU: 7 – MUSON RÜZGARI , 6 – KUTLUERİNOĞLU , 5 – GÖKBAKIR , 2 – EFEKAN ve 1 – BABASEYFİ arasından birinci çıkacağını düşünüyorum. Bu ayakta sanırım bu beş safkanın dışına çıkması biraz zor görünüyor. Daha önce bu pistte koşup dereceli yarışlara imza atan isimlerdir. 

4. KOŞU: 1 – BOYKA ve 2 – GRAND MONTANA’yı ne koşularından ne de galoplarından ayırıp tek olarak sunamıyorum… İki safkanı ayırmadan yazmak daha mantıklı olacaktır.

5. KOŞU: 4 – NASUHOĞLU ekürü avantajı ile bu yarışı rahat kazanmasını bekliyorum.

6. KOŞU: 2 – DELİ MAVİ günün bir diğer bankosu olacaktır.

SİZLERDEN GELEN TAHMİNLER

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.