Loading...

1 OCAK 2016 – İZMİR ALTILISI

1 OCAK 2016 – İZMİR ALTILISI

Yeni Yılın İKİNCİ AT YARIŞI PROGRAMI OLAN İZMİR Tahminlerimiz ile nasipse yeni yılda da kazandırmaya devam edeceğiz… İZMİR 1 OCAK 2016 CUMA AT YARIŞI Programında 6 koşu vardır. Altılı Ganyan oyunu 1. Koşu ile saat: 18:30’da başlamaktadır. Bol Şanslar Dilerim…

 

1. KOŞU – (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR): 1 – BÜREBEY , 4 – GARANTİ ve 5 – KAÇIN GELİYOR bu ayak için yeterli olacaktır. Bürebey ve Garanti arasında geçecek koşuya, son koşusundan buraya kilo vererek gelen Kaçın Geliyor rakip olabilecek bir safkan olarak düşünüyorum. Temkinli davranarak 1 – 4 – 5 sıralamasını yapıp kuponlara bu şekilde yazılmasını öneririm.

2. KOŞU: 6 – TIRPANBEY ilk önereceğim safkandır. Son yarışına göre burada MAIDEN’a veda etmede zorlanmayacağını düşünüyorum. Lakin istediği şekilde yarışa ağırlığını koyamaz ise rakipleri; 2 – BERSİMO , 8 – KÜÇÜK PIRLANTA , 9 – ŞİRRET ve 7 – YANARAĞA (5 ile ekürü) olacaktır.

3. KOŞU: 6 – SAINT HILARION günün bankosu olacaktır.

4. KOŞU: 1 – ATEŞYAĞMURU ve 3 – ZAFERİMOL yine karşı karşıya gelmişler… Geçenlerde tek sunmuştum prostesto sonucu ATEŞYAĞMURU kazanmıştı… Tehlikeye atmama adına iki safkanın da kuponlara yazılmasını öneririm.

5. KOŞU: Karışık bir koşu, denk güçteki safkanların hepsi bir arada… Sıralamam; 4 – TRALLES GIRL , 5 – YORKVILLE QUEEN , 2 – LADY TIFFANY ve 3 – SEVİMLİGÜZEL olacaktır.

6. KOŞU: 2 – ANATOLIAN SUN , 6 – PREZIOSA , 5 – INVINCIBLE SON ve 1 – ALAS ALAS arasında bir yarış olacaktır.

SİZLERDEN GELEN TAHMİNLER

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.