1 NİSAN 2016 – KOCAELİ SİSTEM ALTILISI BY HİKO

KOCAELİ 1 NİSAN 2016 Cuma günü 7 koşulu bir yarış programı bulunmaktadır. 7’li Please ve 7’li Ganyan 1. Koşu ile Saat: 15:00’da, Altılı Ganyan oyunu ise 2. Koşu ile saat: 15:30’da başlamaktadır. Bol Şanslar Dilerim…

1. KOŞU: – (YEDİLİ GANYAN ve YEDİLİ PLEASE BU KOŞUDAN BAŞLAR): 3 -DERİNKIZ koşuyu kazanmaya en yakın isim 4 – KIZILGÖZ ve maiden gediklisi 6 – SELVİHAN rakipleri durumunda.

2. KOŞU: – (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR): 5 – İNDİAN RADJA, 7 – BABACAN 6 – KYOSHİ bu üç safkanında koşu stilleri aynı koşuyu önde kabul edip mücadele ediyorlar içlerinde en iyisi derece olarakta 5 – İNDİAN RADJA yarışın son metrelerinde bayılmazsa koşuyu kazanabilir. bu koşuda onun en önemli rakibi bekleme yarışı yapabilen ama daha çok uzun mesafe atı görüntüsü veren 8 – SO HELP ME GOD olacaktır ihmal edilmemeli böyle koşularda sürpriz olasılığınıda düşünerek 1 – PERFORM en ideal isim bence.

3. KOŞU: 7 – UNUTULMAZ ve 14 – İLTERŞAH koşunun favorisi ve onun plasesi durumunda bu iki atın başarıları daha çok daha uzun mesafelerde olmuş beni düşündüren konuda bu aslında ikisini yazın geçin diyecem ama hemcinsleriyle bile böyle mesafelerde öne çıkıp her zaman kaybeden 8 – YAŞARNUR bu yarışa niye kayıt edilmiş yetkililerin bir bildiği var elbette ben asıl koşunun en tehlikelisi olarak 15 – KÜÇÜKPRENS’i görüyorum koşunun bombası ise çok az bir ihtimalle 9 – KEMİKKIRAN olacaktır.

4. KOŞU: 4 – SABOBEY’in Kocaeli pistinde ilk sınavı pisti yadırgamadığı takdirde günün banko atı olabilir. En yakın rakip olarak baba kardeşi 3 – MARUF BEY olur diyorum.

5. KOŞU: Bu koşuda sürpriz olasılığı görmüyorum o yüzden ilk 3 atı yazıp rahat bir yarış izleyelim benim sıralamam 7 – KÖÇERGÜLÜ, 1 – BEDİNUR ve 5 – İBİŞKIZI. 

6. KOŞU: İçimden numara sırasına göre ilk 5 atı yazmak geçiyor burada o sıra içinde sadece bir safkan var çok sürpriz ama onunda bu mesafede birinciliği var ben sıralamamı yapayım takdir size kalmış aşağılardan bir tek 17 – SELÇUKLUBEYİ var dişe dokunur olarak sıralamam şu: 1 – BAHTIAK, 2 – GRİKURT, 4 – PORSUKBEYİ, 5 –  HALENAY ve 3 – FİSKAYAGÜZELİ.

7. KOŞU: Son üç yarış günü Kocaelide son koşuya az sayıda safkanın yer aldığı bir koşu koyuyorlar bence bu çok olumlu. Tek bir at geçebilme fırsatı veriyorlar koşu yorumuma gelince kazanmaya en yakın isim 2 – MATALON ya bu at tek yahutta hepsi.

1 NİSAN 2016 KOCAELİ ALTILI ŞABLONU

1.AYAK: 5 – 8 //// 1

2.AYAK: 7 – 14 //// 15 //// 9 – 8

3.AYAK: 4 – SABOBEY //// 3

4.AYAK: 7 – 1 – 5

5.AYAK: 1 – 2 //// 4 – 5 //// 17 – 3

6.AYAK: 2 – MATALON //// hepsi

Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.