1 NİSAN 2016 – İZMİR ALTILISI

İZMİR 1 NİSAN 2016 CUMA günü AT YARIŞI Programında 6 koşu vardır. Altılı Ganyan oyunu 1. Koşu ile saat: 19:00’da başlayacaktır. Bol Şanslar Dilerim…

31 MART 2016 İzmir yarışlarının enkazını hala daha unutamadığım için bu programa da inanın ısınmakta zorlandım. Bu tip durumlar yarışseveri oyundan soğutur mu? Yoksa hiçbirşey yokmuş gibi hayat devam ediyor, her gün altılı oyunu mu var denilip geçilir mi? Biliyorsunuz 31 Mart İzmir’de Altılı Ganyanın ikinci ayağında eküri koşan 2 ve 7 numaralı safkanlardan 2 numaralı at yarıştan çıkarıldı. Bu durumda agf olarak geçmediği için eküriler yarışı 7 numaralı ekürisi kazandı. 2 numarayı kuponuna yazanlar yattı, 7 numarayı tercih edenler devam etti. Gerçekten üzücü bir durum. Her haliyle yarışseveri üzen bir durum. TJK’nın kuralı belli. “Bir at çıkarılıyorsa, o ayakta AGF at gelmedikçe çıkarılan at gelmiş SAYILMAZ.” İyi de arkadaş eküri koşan safkanların hangisinin yarıştan çıkarılacağını nasıl tespit edelim. He eküri koşmasalar anlarım süpriz geldi kazandı, çalışması iyidi kazandı der geçerim. Ama atlar eküri koştuğu için kuponların fiyatlarını da düşürme mantığıyla herkes ekürilerden bir tanesini tercih edip kuponuna yazar. Yani hiç kimse bunu düşünüpte o koşuya iki eküriyide yazmaz. He belki yazanlar vardır. Ne diyelim dostlar, sayın yarışseverler… Herşeyin başı sağlık. Evet altılı programları bitmez, bizdeki bu At yarışı sevgisi de ölmez. Bu oyunu eğlence amaçlı oynuyoruz ama bazı bu katı kural gerçekten insanın canını sıkıyor. Sizlere 1 Nisan 2016 İzmir yarışlarında bol kazançlar dileyerekten tahminlerime geçeyim.

 

1. KOŞU – (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR): 4 Yaşlı Arapların MAIDEN mücadelesi ile altılı ganyan oyununa İZMİR’de start verilecek… Bu koşuda; 2 – KURT DERELİ ve Ekürilerden hangisini vereceğimi sapıttım vallahi. Şimdi birini veririz yarıştan çıkartılır, tutup diğer gelir. O da AGF olmaz, al başına derdi… Bu yüzden ben size ikisini de yazayım siz seçin. Eküri olarak yarışa katılan 1 – DEDEBALI ve 6 – ÜÇLERBEYİ ikinci tuttuğum safkanlardır. Rakip olarak ise; 7 – İSKENDERİYE ve uzun mesafeli koşusunu beğendiğim 5 – SEYYAH FİKRİ kuponlara yazılabilir.

2. KOŞU: 1 – YILDIZHAN STAR bu grupta bir gömlek fazla. Bana göre banko olarak yazılabilecek bir isim. Rakip arayanlara önerim ise; 8 – UÇAN MARTI ve 2 – ANADOLU ASLANI geniş kuponlar da yer alabilir.

3. KOŞU: 4 Yaşlı Araplar Şartlı-4 mücadele olan bu koşuda gözüme çarpan isimler; 3 – TANIŞIĞI ve 2 – BALK kuponlarda ayrımsız olarak bulunmalıdır.

4. KOŞU: Sevdiği pist ve mesafede 4 – İLKAAN bankoların bankosu olacaktır. Tek başına koşarak bir çırpıda bitirebilir. 

5. KOŞU: Anlaştığı jokeyiyle bir kez daha piste çıkan 2 – NERUDA yine kazanmaya en yakın safkan olarak gözüküyor. Rakip yazmak isteyenler; 3 – HURRICANE FLY ve 1 – BEST GUNNER değerlendirebilirler.

6. KOŞU: 4 – RED QUEEN bu zorlu mücadeleden birincilikle ayrılmaya çalışacaktır. Diğer şanslı gördüğüm isimler ise; 5 – CLARIS , 3 – BEST TULIP ve 11 – ZORDERİN dikkate alınmalıdır.

 

1 NİSAN 2016 – İZMİR ALTILI ŞABLONU:

  1. AYAK: 2 – (1/6) // 7 – 5
  2. AYAK: 1 – YILDIZHAN STAR // 8 – 2
  3. AYAK: 3 – 2
  4. AYAK: 4 – İLKAAN (BANKO)
  5. AYAK: 2 – NERUDA // 3 – 1
  6. AYAK: 4 – RED QUEEN // 5 – 3 – 11
Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.