1 MART 2020 – ADANA AT YARIŞI TAHMİNİ

Pazar günü, ikinci yarış yeri olarak seyredeceğimiz ADANA YEŞİLOBA Hipodromu‘nda 7 koşulu altılı ganyan programı yer almaktadır. 1 Mart 2020 (01.03.2020) Adana at yarışı oyunu 2. Koşu ile saat 19:00‘da başlayacaktır.

1 Mart 2020 Adana yarış programında seyredeceğimiz DEMİRKIR KOŞUSU (KISA VADE-7/DHÖW) günün önemli mücadelesi olup, 5. Koşu‘da saat 20:30‘da ekranlara gelecektir.

Adana’da 26. Yarış gününde gerçekleştirilecek 7 koşulu program için sizlere hazırlamış olduğumuz at yarışı tahminlerimiz ile altılı ganyan kurgularınızda yardımcı olmayı hedefliyoruz… Burada sunulan tahminlerin yanı sıra, sizlerin de hazırlamış olduğu tahminleri, kolay bir şekilde siteye gönderebileceğinizi belirtmek isteriz. Bu yazımızın sonunda “Sizlerden Gelen Tahminler” bölümünde gerekli alanları doldurarak (lütfen geçerli mail adresinizle) ve her ayağı bir satıra gelecek şekilde yani alt alta yazıp yollarsanız (yan yana yazılan tahminler onaylanmaz), onaylayıp yayınlanmasını sağlarız… Bu sayede yarışseverlerin bir araya geldiği bu platformda herkesin takip ettiği safkanlar ve oynayacağı altılılar ortak bir noktada değerlendirilmiş olacaktır… Birinin gözünden kaçanı, diğeri yakalayıp paylaşabilir. Farklı tahminleri inceleyerek kendi altılı kurgunuzu yaratmanıza olanak sağlanacaktır.

 

 2. KOŞU  – (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR)3 Yaşlı İngilizlerin ŞARTLI-5 mücadelesi 1800 metrelik çim pistte ekranlara gelecektir. 11 safkanın katılacağı bu koşu ise, Altılı Ganyan oyununun başlangıç ayağını oluşturmaktadır. 8 – RÜZGARHANBEY , 4 – KEREM EYLE , 1 – SILVER CLOUD , 2 – ATEŞ YELE ve 11 – HEVA kazanması en muhtemel isimler olarak çalışmalarımızda önplana çıkardığımız safkanlardır.

 3. KOŞU 4 ve Yukarı 13 İngiliz atın bir araya geleceği HANDİKAP-14 mücadele ile Beşli Ganyan oyunu başlayacaktır. 1300 metrelik kum pist üzerinde gerçekleştirilecek koşuda; 6 – LEVENT BEY , 4 – SÜPER BABA , 2 – QUEEN SALIMA ve 12 – CAHİL‘i kurgularda ayrımsız değerlendirmenizi öneririz. 

 4. KOŞU 3 Yaşlı 5 İngiliz safkanın start alacağı HANDİKAP-14 yarış ise Dörtlü Ganyan’ın başlangıç ayağını ekranlara getirecektir. 1500 metrelik kum pistte yapılacak birincilik çekişmesinde; 1 – HAKİMŞAH , 3 – THE DERWISH ve 2 – EXPECTANCY fotoyu önde geçmeye en yakın gördüğümüz isimlerdir. 

 5. KOŞU DEMİRKIR KOŞUSU KISA VADE-7/DHÖW mücadelesi ile Üçlü Ganyan oyununun ilk startı verilecektir… 4 ve Yukarı Arapların bir araya geleceği 1200 metrelik kısa mesafeli kum pistte ki günün önemli yarışında; 1 – BAY EMİR grubun formda safkanı olarak gördüğümüz ve günün ilk bankosu seçeceğimiz isimdir.

 6. KOŞU 4 Yaşlı Arapların 1900 metrelik kum pist üzerinde ki MAIDEN/DHÖ koşusuyla birlikte Altılı’nın tabela ayağını izleyeceğiz… 4 – GİRAYER , 1 – AĞA BABAM ve 3 – FIRTINA ERCAN (7 ile eküri) kazanmaya en yakın safkanlar olarak kurgularda bulunması gerektiği taraftarıyız. 

 7. KOŞU 1300 metrelik kum pistte gerçekleştirilecek günün son startında; 4 Yaşlı 17 Arap atın HANDİKAP-14/DHÖW mücadelesi ekranlara gelecektir. Yine burada formunu koruyan 5 – AGRİN‘in kazanmaya en yakın isim olduğunu düşünüyoruz ve bir diğer banko adayı olarak öneriyoruz. 

 

1 MART 2020 – ADANA ALTILI GANYAN TAHMİNİ

  1. AYAK: 8 – 4 – 1 – 2 – 11
  2. AYAK: 6 – 4 – 2 – 12
  3. AYAK: 1 – 3 – 2
  4. AYAK: 1 – BAY EMİR (BANKO)
  5. AYAK: 4 – 1 – 3
  6. AYAK: 5 – AGRİN (BANKO)
Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.