1 MART 2019 – KOCAELİ AT YARIŞI TAHMİNİ

1 MART 2019 Cuma günü KOCAELİ KARTEPE Hipodromunda 6 koşulu bir at yarışı programı bulunmaktadır. ALTILI GANYAN oyunu 1. Koşu ile saat 15:30’da başlayacaktır. Bol Şanslar Dilerim.

1 Mart 2019 SALI KOCAELİ programının 18. Yarış gününde 6 koşu ekranlara gelecektir. 1 MART 2019 (01.03.2019) Kocaeli at yarışı tahminlerimiz şu şekildedir; 

 1. KOŞU  – (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR)3 Yaşlı İngilizlerin HANDİKAP-13 mücadelesiyle birlikte KOCAELİ’de ALTILI GANYAN’ın başlangıç startı verilecektir. 1700 metrelik kum pist üzerinde gerçekleştirilecek yarışta; 1 – CEASAR daha önce iki defa sahaya çıktığı binicisi ile yine start alıyor… Önceki koşularını incelediğimiz ikinciliklerle pistten ayrılan CEASAR için bu defa şartlar lehine durumda hem safkanı tanıyan binici hem de uygun grup olması büyük avantaj gözüküyor… Tabi yine binici etkeni burada çok önemli rol oynuyor. Güvenemeyenler binici yönünden bir tık önde duran 4 – KUZEY HAMZA‘yı ekleyerek rahat bir koşu seyredebilirler.

 2. KOŞU 4 Yaşlı Arapların katılacağı ŞARTLI-3/DHÖW koşusu ise 1400 metrelik kum pistte yapılacaktır… BEŞLİ GANYAN’ın başlangıç ayağını oluşturan bu yarışta; Sevdiği pist ve mesafede, grubun biraz üzerinde gördüğümüz 3 – LAZ OĞLUM verdiği start arasından etkilenmez ise kazanmaya en yakın isim olarak duruyor… Eksik koşması halinde; 2 – KELEŞHAN , 5 – ÖVÜNÇCAN (11 ile eküri) , 6 – YOLKIRAN , 7 – NALEZEN ve 4 – YENİ KRAL hata affetmeyecek diğer şanslılardır… 

 3. KOŞU 3 Yaşlı İngilizlerin 1200 metrelik kısa mesafeli kum pistte ki ŞARTLI-4/Dişi mücadelesiyle birlikte DÖRTLÜ GANYAN oyunu başlayacaktır. Riskli bir koşu olacağını düşündüğümüz için HEPSİ (7 at) diyerek şablonda değerlendireceğiz… 

 4. KOŞU 4 Yaşlı Arap atların MAIDEN/DHÖW mücadelesi ile ÜÇLÜ GANYAN’ın başlangıç startı verilecektir. 1800 metrelik kum pistte gerçekleştirilecek zorlu sınavda; 4 – ŞAHIMSIN , 5 – TUMBULYALAZ ve 1 – AŞANBEY burada öncelikli olarak kuponlara yazılması gereken isimlerdir… Sürprizi ise 3 – SÜMERİNOĞLU yapabilir, geniş oyunlar da ihmal edilmemesi gerekir.

 5. KOŞU 4 ve Yukarı İngiliz safkanların KISA VADE-7 koşusu 2000 metrelik uzun mesafeli kum pistte ekranlara gelecektir. Tabela ayağını oluşturan bu mücadelede; 8 safkan start alacaktır… Koruduğu formu ve sevdiği pistte 2 – BEHRAMKALE uyumlu pilotu M. GÜNDÜZELİ idaresinde yine kazanmasını beklediğimiz safkandır. 

 6. KOŞU Kocaeli altılı ganyan programının kapanış ayağına geldiğimizde ise; 4 ve Yukarı İngilizlerin 1200 metrelik kum pistte ki HANDİKAP-15 yarışını seyredeceğiz… Son koşusunda aynı kilo ile 1400 metrelik mesafeyi 1.27.69 yaparak rakibinin bir boy gerisinde kalan 1 – CAPTAIN STEEL koşudan ikinci olarak ayrılmıştı… Şimdi uyumlu jokeyi ile bir kez daha sahaya çıkan CAPTAIN STEEL kazanmaya en yakın gördüğümüz isimdir… Rakiplerini sıralayacak olursak; 3 – WARM BLOODED , 6 – VOLKANIMSIN , 5 – QAVIY ve 10 – WEST GROVE şeklinde gözükmektedir… 

1 MART 2019 – KOCAELİ ALTILI GANYAN ŞABLONU: Kocaeli banko altılı

  1. AYAK: 1 – CEASAR // 4
  2. AYAK: 3 – LAZ OĞLUM // 2 – 5 – 6 – 7 – 4
  3. AYAK: HEPSİ
  4. AYAK: 4 – 5 – 1 // 3
  5. AYAK: 2 – BEHRAMKALE (BANKO)
  6. AYAK: 1 – CAPTAIN STEEL // 3 – 6 – 5 – 10
Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.