1 MART 2016 – ADANA ALTILISI

ADANA 1 Mart 2016 Salı günü  koşulu bir yarış programı bulunmaktadır. Yedili Ganyan ve Yedili Please Oyunu 1. Koşu ile Saat: 18:00’de başlarken, Altılı Ganyan oyunu 2. Koşu ile Saat: 18:30’da ekranlara gelecektir. Bol Şanslar Dilerim.

 

1. KOŞU: – (YEDİLİ GANYAN ve YEDİLİ PLEASE BU KOŞUDAN BAŞLAR): Yedili ganyanın başlangıç koşusu olan bu yarışta; 4 – ÇİFTELERİNOĞLU , 2 – BİRADER HAN , 5 – DAĞLARBEYİ ve 1 – AKANDA ayrımsız şekilde kuponlar da bulunmalıdır. Süpriz arayanlar ise bu koşu da 3 – ÇAĞLARKAN ve 7 – KÜÇÜKKUYU safkanlarını değerlendirebilirler.

2. KOŞU: – (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR): Üst üste iki MAIDEN koşu pek te iç açıcı olmasa gerek… Bu MAIDEN’lardan birisi normal biter ise birisi süprizli bir sonuç ile karşımıza çıkabilir. Dikkat etmekte fayda var diye düşünüyorum. Bu koşuda ise sıralamam şu şekilde olacaktır; 13 – SEVİMKIZ , 9 – OTHARA , 7 – KARABURAK ve 5 – HERMES öncelikli olarak tuttuğum safkanlardır. Daha sonra; 2 – BOZOVABEYİ ve 10 – TRAKONYA geniş kuponlar da bulunabilir. Lakin süpriz olabilirse bu iki isim kuvvetli olacaktır.

3. KOŞU: Karışık gibi görünen bu koşuda 1 – BÜNYAN şansının çok olduğunu düşünüyorum. Lakin kilo farkları bazen yarış içerisinde etkili olabiliyor. Her ne kadar ilk atım BÜNYAN olsa da burada rakiplerini de sizlere sunmak isterim. Bütçelere göre yapılacak kuponlar da değerlendirilmesi gereken atları her daim açık açık yazıyoruz. Kimisi küçük oynar BÜNYAN’ı tek geçer, kimisi geniş oynar BÜNYAN’ı yıkar paraya gider… Bu tamamen şans olduğu için biz gelebilecek isimleri sıralayalım. Öncelik olarak 1 – BÜNYAN daha sonra rakipleri ise; 3 – HAYAT NUR , 6 – NURAN HANIM , 7 – KIŞGÜLÜ ve 8 – FÜLANE olacaktır.

4. KOŞU: Anlaştığı jokeyiyle bir kez daha birinciliğe yakın olan 1 – EMPIRE CITY (5 ile ekürü) günün bankosu olacaktır.

5. KOŞU: 2 – JUST WIN hem handikap hem de kalite olarak gruptan üstün gördüğüm bir isim olarak bir diğer banko önerim olacaktır.

6. KOŞU: Bu koşuda bende 1 – DASKYLEION ve 5 – TURAP arasında geçebilecek bir yarış izlenimi uyandırdı… Bu iki safkanın dışına çıkabileceğini zannetmiyorum.

7. KOŞU: 4 – GÖZYAŞI TAŞI , 12 – MURTECİZCAN , 16 – SİVASLI MUSA ve 2 – ÇOŞANMERİÇ öncelikle kuponlar da bulunması gereken safkanlardır. Daha sonra süpriz beklediğim isim ise; 3 – FOTERLİ dikkat edilmelidir.

 

1 MART 2016 – ADANA ALTILISI ŞABLONU:

1.AYAK: 13 – 9 – 7 – 5 // 2 – 10

2.AYAK: 1 – BÜNYAN // 3 – 6 – 7 – 8

3.AYAK: 1 – EMPIRE CITY (BANKO)

4.AYAK: 2 – JUST WIN (BANKO)

5.AYAK: 1 – 5

6.AYAK: 4 – 12 – 16 – 2 // 3