1 KASIM 2017 – DİYARBAKIR ALTILI TAHMİNİ

1 Kasım Çarşamba günü Diyarbakır at yarışı programında 9 koşu bulunmaktadır. BİRİNCİ ALTILI GANYAN 1. Koşu ile saat 13:00’de, 7’li Ganyan oyunu 3. Koşu ile saat 14:00’de, İKİNCİ ALTILI GANYAN oyunu ise 4. Koşu saat 14:30’da başlayacaktır. Bol Şanslar…

1 Kasım 2017 Çarşamba günü DİYARBAKIR 14. Yarış gününde; 9 Koşulu program ekranlara gelecektir. 1 KASIM 2017 (01.11.2016) Diyarbakır at yarışı tahminimiz şu şekildedir;

1. KOŞU – (BİRİNCİ ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR)GÜNÜN GANYANI BU KOŞUDADIR… 3 Yaşlı Arapların 1200 metrelik kum pistte ki MAIDEN yarışı ile DİYARBAKİR 1. Altılı Ganyan programı başlayacaktır. 3 – CANKUTAY , 9 – ATOMYILDIZI , 11 – TEKNUR KIZI ve 5 – ÇÖL HABERCİSİ birlikte şans verilmesi gerektiğini düşündüğüm safkanlardır. 

2. KOŞU: 1900 metrelik kum pistte üzerinde ekranlara gelecek HANDİKAP-14 mücadeleye 4 ve Yukarı 14 Arap atı katılacaktır. 7 – PİRAZBEY , 5 – TAMER REİS , 11 – DERVİŞDAYI ve 8 – JUNYIR SANCAK kuponlara ayrımsız yazılmasını öneririm. 

3. KOŞU – (YEDİLİ GANYAN ve YEDİLİ PLEASE BU KOŞUDAN BAŞLAR): 3 Yaşlı Arap safkanların katılacağı günün bir diğer MAIDEN koşusu ile YEDİLİ GANYAN ayağının ilk startı verilecektir. 11 safkanın birincilik mücadelesi vereceği bu yarışta; 3 – ARSEBÜK , 7 – MÜBAŞİR , 9 – DEMİRKIRGÜLÜ ve 10 – DİKKATKAYA kazanmasını beklediğim safkanlardır. 

4. KOŞU – (İKİNCİ ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR): 3 ve Yukarı İngilizlerin 1700 metrelik kum pistte üzerinde gerçekleştirecekleri ŞARTLI-4 koşuyla birlikte 2. ALTILI GANYAN oyununun başlangıç startı verilecektir. 5 – BIÇKIN BEY ve 6 – DARK BOY ikilisinden birincilik bekliyorum. 

5. KOŞU: 4 Yaşlı 16 Arap atının start alacağı BEŞLİ GANYAN’ında başlangıç ayağı olan HANDİKAP-14 koşu 1200 metrelik kısa mesafeli kum pistte gerçekleşecektir. Son yarışında bu mesafeyi 1.26’lık derecesiyle ikinci olarak tamamlayan 16 – ZEYNOABLA‘nın bu defa şansının daha yüksek olduğunu düşünüyorum. Eğer bu safkan geçen ki koşusunda doping falan yemeden piste çıktıysa şuan ki grupta en iyi dereceye sahip safkan olarak kazanması gerekir. Belki sürpriz bir tek olacak ama değerlendirmek isteyenlere önereyim. 

6. KOŞU: TAHİR POLAT KOŞUSU KISA VADE-7 mücadelesi ile günün önemli yarışına; 4 ve Yukarı 12 Arap atı katılacaktır. 1200 metrelik kısa mesafeli kum pist üzerinde ekranlara gelecek koşuda; 6 – CESARET bir diğer banko olarak tuttuğum safkandır. 

7. KOŞU: 2 Yaşlı 9 İngiliz atının piste çıkacağı ŞARTLI-4 koşuda ise; 3 – ÜNLÜ BABA koruduğu formu ile yine birinciliğin ilk adayı olup, rakip olabileceğini düşündüğüm 2 – SABIRLIM ise geniş kuponlara yazılabilir. 

8. KOŞU: Tabela ayağında bir diğer MAIDEN yarışı izleyeceğiz. 3 – KARAPOLAT , 2 – GÜMÜŞBATUR ve 9 – AZRAZEYNEP kazanmaya bir adım önde gördüğüm isimlerdir. Rakip arayanlar 4 – MATRAOĞLU , 5 – PERKBEY , 6 – RÜZGARIN OĞLU , 1 – BIRUSK (8 ile eküri) ve 7 – SAĞIRLI ŞAH‘ı kuponlarına yazabilirler. 

9. KOŞU: 3 Yaşlı İngilizlerin ŞARTLI-3 mücadelesiyle programın son startı verilecektir. 1800 metrelik kum pistte ekranlara gelecek yarışta; 12 – HARDY KHAN kazanmasını beklediğim grubun en şanslı safkanı olarak günün bir diğer BANKO’su olarak önerimdir. 

Amacımız burada sizlere ufak şablonlar vererek altılı kurgulamanıza yardımcı olabilmektir. Hiçbir şeyin garantisi olmadığı gibi bizlerin verdiği altılı şablonlarının da tutma garantisi elbette ki yoktur. Ama sizlere bir yol gösterici veya fikir verici olduğunu tekrar hatırlatmak isteriz. Amacım burada geniş kurgular yayınlayarak sizlere gösteriş yapmak derdinde değiliz. Böyle yapan siteler de var… Biz bir ilk olarak başladık ilk olarak devam ediyoruz. Tarafımızdan sizlere sunulan altılı çalışmaları tamamen bir hayal ürünü değil. Biz burada emek verip çalışıp sizlere kazançlı çıkabilmeniz adına çalışmalar yürütmeye çalışıyoruz. Sizler de biliyorsunuz ki BU TARZ PROGRAMLAR çok ters sonuçlanabilir. Elazığ , Diyarbakır vs. Başta olmak üzere bu tip yerlere fazla para var diyerek büyük kuponlar yapmak doğru değildir. Benim görüşüm bu yönde… Ama gerisi sizi ilgilendiriyor, ben sadece uyarıyorum her defasında yazıyorum. Bu tip yerlere ilgi çekmek çok basit kupon parası düşürülür , iki tane Agf at getirilir olmadı bir gün cazip paralar dağıtılır gibi… Yarış oynayan insan uyanık insandır. Bu öyle herkesin oynayabileceği bir oyun değildir. Yanlış anlaşılmasın programlara oturup öyle her babayiğit çalışıp at çıkarmaz. Uğraşmaz. Emek veriyorsanız karşılığını almak istemeniz en büyük hakkınız. Ama bu tarz yerlerde fazla şansımız olmuyor… Sanırım ağalardan paşalardan bizlere sıra gelmiyor. 

1 KASIM 2017 – DİYARBAKIR 1. ALTILI ŞABLONU: Diyarbakır Banko Altılı Tahmini

1. Ayak: 3 – 9 – 11 – 5

2. Ayak: 7 – 5 – 11 – 8

3. Ayak: 3 – 7 – 9 – 10

4. Ayak: 5 – 6

5. Ayak: 16 – ZEYNOABLA (BANKO)

6. Ayak: 6 – CESARET (BANKO)

1 KASIM 2017  – DİYARBAKIR 2. ALTILI ŞABLONU:

1. Ayak: 5 – 6

2. Ayak: 16 – ZEYNOABLA (BANKO)

3. Ayak: 6 – CESARET (BANKO)

4. Ayak: 3 – ÜNLÜ BABA // 2

5. Ayak: 3 – 2 – 9 // 4 – 5 – 6 – 1 – 7

6. Ayak: 12 – HARDY KHAN (BANKO)

Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.