1 KASIM 2016 – DİYARBAKIR ALTILISI

SALI günü Diyarbakır at yarışı programında 8 koşu bulunmaktadır. 7'li Ganyan oyunu 2. Koşu ile 13:30'da, ALTILI GANYAN oyunu ise 3. Koşu saat: 14:00'da başlayacaktır. Bol Şanslar…

1 KASIM SALI günü DİYARBAKIR 8 Koşu ile gündüz ilk yarış programı olarak ekranlara gelecektir. Günün önemli yarışı 5. Koşu'da ekranlara gelecek olan "TAHİR POLAT KOŞUSU" olacaktır. 1 KASIM 2016 (01.11.2016) Diyarbakır at yarışı tahminlerimiz şu şekildedir;

1. KOŞU: 3 Yaşlı Arapların MAIDEN mücadelesi ile başlayacak olan 1. ÜÇLÜ GANYAN oyununda; 7 – ATAKAN YELİ ve 3 – EDREMİTKAYA ikilisini öncelikli olarak koşuyu kazanmaya yakın safkanlar olarak gördüğümü belirtmek isterim. Rakip ararsanız; 5 – SARIKUŞ , 9 – GİZEMLİTAY ve 1 – BEŞİRBEY geniş kuponlara ekleyebileceğini diğer şanslı isimlerdir. 

2. KOŞU- (YEDİLİ GANYAN ve YEDİLİ PLEASE BU KOŞUDAN BAŞLAR): 1700 mt.'lik kum pistte gerçekleştirilecek olan YEDİLİ GANYAN ayağında ise; 4 Yaşlı Arap safkanların ŞARTLI-4 mücadelesini izleyeceğiz. 8 – SON SEVİNCEK , 1 – AZİMLİ ZULUT ve 7 – KÜÇÜK CANİK bu ayağa yeterli olacak isimlerdir. 6 – AL ZENGİNKIZ ve 9 – TAMZAMANI sürprizcilerin takibe alması gereken ikili olacağını düşünüyorum.

3. KOŞU- (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR): Bir diğer MAIDEN mücadele ile DİYARBAKIR'da ALTILI GANYAN heyecanı için ilk start verilecektir. 5 – ULUDAĞKAYA , 7 – GÖKSİN (2 ile eküri) , 9 – YÜRÜSURHAT ve 1 – ÇILGIN EKİP bu koşuda şanslı gördüğüm safkanlar olup kuponlara ayrımsız bir şekilde yazılmasını önereceğim isimlerdir.

4. KOŞU: 3 Yaşlı İngilizlerin ŞARTLI-4 koşusu ile BEŞLİ GANYAN oyunu ekranlara gelecektir. 1800 mt.'lik kum pistte yapılacak olan yarışta; Son yarışlarını kazanarak pistten ayrılan 3 – HACO yine en formda isim olup, birinciliğin en güçlü adayı olarak gözükmektedir. Dilerseniz alternatif banko olarak değerlendirebilirsiniz. Dilerseniz; 2 – DOĞA MARIA , 4 – PAMUK ŞEKER ve 1 – DEMİR PENÇE'yi yazarak sigortalı bir koşu izlersiniz.

5. KOŞU: TAHİR POLAT KOŞUSU günün önemli yarışı olarak kayıtlarda gözükmektedir. 4 ve Yukarı Arap safkanların katılacağı KV-7 koşu 1200 mt.'lik kısa mesafeli kum pistte gerçekleşecektir. 2 – TAŞÇI PEHLİVAN ve 1 – KAÇAR FEVZİ grubun bir tık üstünde gördüğüm isimler olup yarışı kazanmaya en yakın safkanlar olarak gözükmektedir. Lakin; 6 – SONBABA (3 ile eküri) , 4 – OYTUNTAY ve 9 – KIRPAPATYA geniş kuponlara eklenebilecek diğer şanslı isimlerdir. Burada yine kafamı karıştıran ve artık banko değil sürpriz olarak önereceğim 7 – YEMCİREŞİT mesafenin kısa olmasını lehine çevirebilir ise ters bir yarış çıkarabilir… Kaç zamandır takiptesinizdir, bu atı banko vere vere bir hal olduk. İnatla gelmedi, şimdi yazmasak çıkar gelir diye sürprizcilere önermiş olalım…

6. KOŞU: 3 ve Yukarı İngilizlerin ŞARTLI-2 koşusu ile 2. ÜÇLÜ GANYAN oyunu için 2000 mt.'lik kum pistte start verilecektir. 4 – ERTEKİN BEYİ riskli de olsa burada günün bankosu olarak tuttuğum safkandır. İncele incele bir hal olduk yahu… Tamam karışık koşu hemen kızmayın bu nasıl banko diye ama benim kafama yatan ERTEKİN BEYİ oldu… Dilerseniz tuttuğunuz atları yanına iliştirebilirsiniz.

7. KOŞU: DİYARBAKIR'da tabela ayağında günün son MAIDEN mücadelesi ekranlara gelecektir. 8 – ÖVGÜM ve 6 – ÇAKIR FIRTINASI küçük kuponlara ayrımsız yazılmalı ve şansınıza hangisinin geleceği beklenmelidir. Geniş kupon yaparak bu ayağıda sağlama alacaklar ise; 2 – KANİREŞ ve 3 – KIZMAZ OĞLU'nu yazabilirler.

8. KOŞU: 3 ve Yukarı İngiliz atların HANDİKAP-14 koşusu 1700 mt.'lik kum pistte gerçekleştirilecektir. Son yarışını bu pist ve mesafede kazanmış olan 14 – SANGRIA'dan yine başarılı bir performans sergilemesini bekliyor, günün bir diğer bankosu olacağını düşünüyorum.

1 KASIM 2016 – DİYARBAKIR ALTILI ŞABLONU:

1. Ayak: 5 – 7 – 9 – 1

2. Ayak: 3 – HACO // 2 – 4 – 1

3. Ayak: 2 – 1 // 6 – 4 – 9 // 7

4. Ayak: 4 – ERTEKİN BEYİ (BANKO)

5. Ayak: 8 – 6 // 2 – 3

6. Ayak: 14 – SANGRIA (BANKO)

Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.