1 EYLÜL 2016 – ANKARA ALTILISI

Perşembe günü ANKARA'da 9 koşulu bir yarış programı ile ekranlara gelecektir. Sitemizde (altilim.net) değerlendirmeler sonucu çıkan safkanları yorumlayarak, uygun bütçeli yarış şablonu çıkarmaya çalışacağız. Yüksek tutarlı kuponlar ile uzaktan yakından ilgilenmediğimiz için, burada bütün yarışseverlerin oynayabileceği tamamen bize özel ücretsiz kuponlar yayınlanmaktadır. Ankara 75. Yıl Hipodromunda Birinci ALTILI GANYAN Oyunu 1. Koşu ile saat: 14:00'da başlayacaktır. Yedili Ganyan oyunu 3. Koşu ile saat: 15:00'da ve İKİNCİ 6'Lı Ganyan oyunu 4. Koşu saat: 15:30'da ekranlara gelecektir. Bol Şanslar Dilerim.

Eylül ayının ilk günü olan PERŞEMBE BAŞKENT ANKARA'da yapılacak olan 9 yarış ile İKİ ALTILI programına oyun oynanabilecektir. Günün önemli yarışı 6. Koşu'da "TİGEM KOŞUSU" olacaktır. 1 EYLÜL 2016 (01.09.2016) Ankara At yarışı tahminleri şu şekildedir;

1. KOŞU – (BİRİNCİ ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR)4 ve Yukarı Arapların ŞARTLI-5 yarışı ile 2000 mt.'lik kum pistte 9 safkan birincilik mücadelesi verecektir. Bu koşu ile ANKARA'da Birinci Altılı Ganyan oyunu ekranlara gelecektir. 9 – ÇALIK ve 7 – AKGİRAY arasında geçmesini düşündüğüm bu yarışta; 6 – YÜKSELİM , 4 – KAÇIN GELİYOR ve 1 – KORALAY ciddi rakip olup hata affetmeyecek isimlerdir.

2. KOŞU: 2 Yaşlı İngilizlerin MAIDEN mücadelesi 1200 mt.'lik çim pistte gerçekleştirilecektir. 5 – ULAN BATOR yarışı kazanmaya en yakın isim olarak görüyorum. En ciddi rakibi ise; 1 – AKYILDIRIM olacaktır. Sürprizi 4 – TOPÇU OĞUZHAN yapabilir, dikkat…

3. KOŞU – (YEDİLİ GANYAN ve YEDİLİ PLEASE BU KOŞUDAN BAŞLAR)3 ve Yukarı İngiliz safkanların ŞARTLI-4 koşusu ile YEDİLİ GANYAN ve YEDİLİ PLEASE oyunu başlayacaktır. 1600 mt.'lik çim pistte izleyeceğimiz bu yarışta; 1 – THE DAUGHTER SUN ve 4 – MISAR ayrımsız olarak kuponlara yazılması gereken safkanlardır.

4. KOŞU – (İKİNCİ ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR)4 ve Yukarı İngiliz atların HANDİKAP-17 mücadelesi ile ANKARA'da İKİNCİ ALTILI GANYAN oyunu başlayacaktır. 2000 mt.'lik kum pistte gerçekleştirilecek bu koşuda; 2.09.73'lük dereceye sahip olan 3 – GOOD HEARTED ilk tuttuğum safkan olacaktır. Rakipleri ise; 2 – İZBATUR , 6 – SO HELP ME GOD , 4 – TREASURE HUNT ve 1 – GAZELLE EYES geniş kuponlara eklenmesi gereken isimlerdir.

5. KOŞU: 1400 mt.'lik çim pistte izleyeceğimiz bu yarış ile BEŞLİ GANYAN oyunu ekranlara gelecektir. 4 ve Yukarı Arap safkanların HANDİKAP-15 mücadelesi ile gerçekleştirilecek olan yarışta; 8 – DEMİRCENK günün ilk bankosu olarak önerebileceğim isimdir.

6. KOŞU: Günün önemli yarışı olan "TİGEM KOŞUSUise 3 Yaşlı Arapların GR-2 mücadelesi gerçekleştirilecektir. 3 – DENİZİM (7 ile eküri) etkili jokeyi ile kazanmasını beklediğim isimdir.

7. KOŞU: Bir diğer MAIDEN koşu'da İKİNCİ ÜÇLÜ GANYAN'ın başlayacağı bu yarışta gerçekleştirilecektir. 7 – FLETA ve 4 – MY SOUL küçük kupon yapan yarışseverler için yeterli olacaktır. Rakip arayanlar ise; 3 – MY GAIN ve 2 – MISTER ÇEKO yazarak sağlama alabilirler.

8. KOŞU: 4 Yaşlı Arapların HANDİKAP-15 mücadelesi ile TABELA AYAĞI ekranlara gelecektir. 2000 mt.'lik uzun mesafeli kum pistte gerçekleştirilecek bu koşuda; 2 – ÇAĞLARKAN uygun kilosu ile yine birinciliğin güçlü adayı olup bir diğer banko olarak değerlendirmeye alabileceğiniz bir isimdir. En ciddi rakibi şüphesiz 1 – TOMMİKS olacaktır. Fakat kilo dezavantajı yüzünden burada ikinci planda tuttuğum safkandır. Bu ikilinin çok ön plana çıktığı bu yarışta biraz daha incelediğimde 4 – EGEBEYİ'nin sürprize müsait durumu olduğunu farkettim, dikkat diyelim…

9. KOŞU: 3 ve Yukarı İngiliz atların HANDİKAP-15 mücadelesi ile ANKARA'da günün son startı ekranlara gelecektir. 1600 mt.'lik çim pistte gerçekleştirilecek olan bu yarışta; 6 – BENGUN öncelikli olarak tuttuğum safkan olup, kazanmasını beklediğim isimdir. Rakip yazmak istersenizde; 2 – BRAVE APTE , 3 – GRAND SPRING ve 1 – HASRET RÜZGARI'nı eksiksiz olarak kuponlara yazmalısınız.

1 EYLÜL 2016 – ANKARA 1. ALTILI ŞABLONU (at yarışı tahminleri):

 1. AYAK: 9 – 7 // 6 – 4 – 1
 2. AYAK: 5 – ULAN BATOR // 1 // 4
 3. AYAK: 1 – 4
 4. AYAK: 3 – GOOD HEARTED // 2 – 6 – 4 – 1
 5. AYAK: 8 – DEMİRCENK (BANKO)
 6. AYAK: 3 – DENİZİM BANKO)

1 EYLÜL 2016 – ANKARA 2. ALTILI ŞABLONU (yarış tahminleri):

 1. AYAK: 3 – GOOD HEARTED // 2 – 6 – 4 – 1
 2. AYAK: 8 – DEMİRCENK (BANKO)
 3. AYAK: 3 – DENİZİM BANKO)
 4. AYAK: 7 – 4 // 3 – 2
 5. AYAK: 2 – ÇAĞLARKAN // 1 // 4
 6. AYAK: 6 – BENGUN // 2 – 3 – 1
Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.