1 Ekim 2016 Cumartesi günü ANKARA 75. YIL Hipodromunda düzenlenen 10 koşulu yarış programından 1. ALTILI'nın haybeden kaçması üzücü bir durum oldu… Lakin verdiğimiz BANKOLAR bizleri üzmeyerek hem 7'Lİ GANYAN hem de 2. ALTILI'yı ufak bir şablon ile doğru tahmin etmeyi başardık… Bu bankoları değerlendiren dostlar kendi kurgularına bizler de olmayan safkanları ekleyerek basit bir şekilde hem ALTILIYI hem 7'liyi hem de 2. ALTILI'yı bulma olanaklarına sahiptiler ve başardıklarından da şüphemiz yoktur. Bizim ŞABLON'da sadece 7'Lİ GANYAN ve 2. ALTILI TAHMİNİ TUTMUŞ oldu… Hayırlı olsun bulan dostlara… Daha büyük ikramiyeleri kazanmak ümidiyle..

adsiz

 

Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.