1 ARALIK 2016 – İZMİR ALTILISI

PERŞEMBE günü İZMİR'deki yarış programında 7 koşu vardır. Yedili Ganyan oyunu 1. Koşu ile saat: 14:30'da, Altılı Ganyan oyunu ise 2. Koşu ile saat: 15:00'da başlayacaktır. Bol Şanslar Dilerim…

2016'ın bitiş ayına girmiş bulunmaktayız. Bu ayda güzel kuponlar yakalayarak siz değerli yarışseverlerimize kazandırmak istiyoruz. Nasipten öte köy yok tamam o konuda sıkıntıda yok ama biraz dikkatlerden kaçan isimler oluyor. Gelin 2017'de şu aşağıdaki yorum kısmını birazdaha fazla kullanmaya özen gösterelim. Oradan tahminler gönderin, onaylayalım ve yayınlayalım. İllaki bizlerin tahminlerine bağlı kalmayın, sizlerde paylaşım yapın, sizlerde katılım gösterin. Burayı takip eden milyonlarca yarışsever var. Onlara da yardımcı olabilmek adına bu platformda birazdaha etkin olmanızı bekliyorum.

1 ARALIK 2016 Perşembe gününün ilk yarış programı olan İzmir Şirinyer HİPODROMU 7 koşuya ev sahipliği yapacaktır. Günün önemli yarışı 6. Koşu'da "BODRUM KOŞUSU" olacaktır. 1 ARALIK 2016 (01.12.2016) İZMİR at yarışı tahminlerimiz şu şekilde olacaktır.

1. KOŞU – (YEDİLİ GANYAN ve YEDİLİ PLEASE BU KOŞUDAN BAŞLAR): 3 Yaşlı Arapların MAIDEN yarışı ile İZMİR'de YEDİLİ GANYAN oyunu için start verilecektir. 1600 mt.'lik kum pistte gerçekleştirilecek mücadelede; 4 – GÜRSOY ile ilk yarışında 4 boy starttan geç çıkan 5 – ÖZŞEHSUVAR'ın galoplarındaki gelişme gözlerden kaçmıyor. Bakalım bu defa starttan düzgün bir çıkış yapabilecek mi, yapar ise emin olun yarışta birinciliğe ortak olabilecek bir isim olarak görüyorum. Çünkü; Çok güçlü bir orjine sahip olan ÖZŞEHSUVAR bir AĞA KARACA temsilcisidir. Bu safkanların yanına ise; 8 – ÖZPEMBE (7 ve 9 ile eküri) ve 6 – POYRAZEFE geniş kuponlara eklenebilir.

2. KOŞU – (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR): 3 Yaşlı Arap atların ŞARTLI-3 mücadelesi ile ALTILI GANYAN oyunu başlayacaktır. 1200 mt.'lik kısa mesafeli kum pistte izleyeceğimiz yarışta; 6 – LİDERBATUR ve 7 – SABIRLIHANIM çekişmesinden sıyrılan birinci olur dostlar… Ben bu iki safkana güveniyorum, küçük kupon yapanlarında güvenmesini istiyorum. He olmadı geniş kupon yapacağız, ilk ayağı sağlama alacağız derseniz ona da varım kabul. Rakiplerini sıralayalım hemen. 4 – KURALSIZ , 10 – ŞANSLIGÜL ve 1 – İYİNESİL yazıp, sigortalayın derim.

3. KOŞU: 3 ve Yukarı İngilizlerin HANDİKAP-16 koşusu 2100 mt.'lik uzun mesafeli kum pistte ekranlara gelecektir. Beşli Ganyan'ın ilk ayağını oluşturan bu koşuda; 3 – CİMİNLİ ne kadar formda olsa da bu tip mesafelerde iyi yarış çıkarabiliyor. Ama burada uzun mesafenin dişi safkanların aleyhine işleyebileceğini unutmayarak yanına en ciddi rakip olabilecek 4 – GÜRSOY'u yazıp okeyde tek taşa bekler gibi bekleyelim. Sürpriz için ise; 5 – SEN BİLİRSİN ve 8 – YEŞİLLİ BEY geniş kuponlarda bulunması gerekir.

4. KOŞU: 3 ve Yukarı İngiliz atların ŞARTLI-3 yarışında ise; 4 – BORNEO kazanmaya bir adım önde gördüğüm ve kuponlara ilk yazılması gereken safkan olduğunu belirtmek isterim. Rakip ararsanız; Ağır kilolarına rağmen uygun bir yol bulmaları halinde adından söz ettirebileceğini düşündüğüm 3 – BEZMİ ALEM , 2 – KIZIL GÜNEŞ ve 1 – AKASYA'ya kuponlarda yer verebilirsiniz. Koşunun sürpriz ismi için 7 – DISTANT LIGHT dikkat diyelim.

5. KOŞU: Günün bir diğer MAIDEN mücadelesi ile ÜÇLÜ GANYAN oyunu başlayacaktır. 3 – DOST SALİM ve 4 – HIZLI ve ÖFKELİ ikilisi birinciliğe yakın duran safkanlardır. Bu ikilinin eksik koşması halinde ise; 1 – AKGÜNDÜZ , 5 – KAFKAS ŞAHİNİ ve 9 – LADY HATUN koşuyu lehine çevirebilecek isimlerdir.

6. KOŞUBODRUM KOŞUSU ile gerçekleştirilecek olan KV-21 yarışa; 4 ve Yukarı Arap safkanları katılacaktır. 1400 mt.'lik kum pistte yapılacak mücadelede; 4 – YÜCELİR anlaştığı jokeyi ile günün ilk banko safkanı olarak önerimdir. Kilosu ağırda olsa, hafif de olsa burada en iyi çıkarabildiğim attır. Başka at yazmaya kalkarsak tek atacak safkan bulamayacağız. Bu safkan gelmezse zaten karışır.

7. KOŞU: 3 Yaşlı İngilizlerin HANDİKAP-15 koşusu ile İZMİR'de günün son startı verilecektir. 1600 mt.'lik kum pistte gerçekleştirilecek koşuda; 3 – LONG WAY burada küçük kuponların sığınabileceği alternatif banko olarak gözüküyor. 7 – DEATH RACER en ciddi rakip olarak geniş oyun yapanların gözden uzak tutmaması gereken safkan olduğunu da belirtmiş olalım.

1 ARALIK 2016 – İZMİR ALTILI ŞABLONU:

  1. AYAK: 6 – 7 // 4 – 10 – 1
  2. AYAK: 3 – 4 // 5 – 8
  3. AYAK: 4 – BORNEO // 3 – 2 – 1 // 7
  4. AYAK: 3 – 4 // 1 – 5 – 9
  5. AYAK: 4 – YÜCELİR (BANKO)
  6. AYAK: 3 – LONG WAY // 7
Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.