Loading...

1 ARALIK 2015 – ADANA ALTILISI

1 ARALIK 2015 – ADANA ALTILISI

Adana 1 Aralık 2015 Salı günü 7 koşulu yarış ile karşımızda. Programda, 7’li Ganyan ve 7’li Please oyunları 1. Koşu saat: 18:00’de start veriliyor. 6’Lı Ganyan oyununa ise 2. Koşu saat: 18:30 olarak düzenlenmiş. Yedili Ganyan ayağı ile tahminlere başlayacağım… Bol Şanslar Dilerim.

 

1. KOŞU – (YEDİLİ GANYAN ve YEDİLİ PLEASE BU KOŞUDAN BAŞLAR) : Yedili ganyan ayağında 3 – RAIN OF APRIL banko öneriyoruz. Bir önceki koşusunda KARTACALI’ya Yarım boy farkla teslim olmuştu. Şimdi sanırım biraz daha rahat bir koşu sergileyecektir.

2. KOŞU – (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR) :  3 Yaşlı Araplar MAIDEN koşusu ALTILININ ilk ayağını oluşturuyor. Şöyle bir baktığımızda 4 – BİLDENBEY göze ilk takılan isim olarak görünüyor. Rakip olarak ise; 10 – NURHABER , 7 – GÜL DALININ OĞLU , 8 – İBOKAYA olarak ilk ayağı geçeceğimizi umuyorum.

3. KOŞU: 3 ve Yukarı İngilizler Handikap 16 olan bu koşuda süprize açık bir yer… Bu ayağı riske etmeye gelmez sayın yarışseverler, HEPSİ diyerek kendimizi sağlama alalım. Ama HEPSİ yazamayan arkadaşlar için ise önerebileceğim atlar şunlar olacaktır, lakin başka atlar da gelebilir tehlikeli bir ayak. Küçük kuponlar için sıralamam şöyle olacaktır; 7 – LEGENDARY QUEEN , 10 – QUADIS , 4 – EZGİLİ , 12 – AWFUL SCORE bu atlar başta olmak üzere lütfen sizlerde tuttuğunuz atları yazınız. Yukarıdaki atlar FAVORİ değildir baştan belirteyim küçük kuponlar için önerebileceğim atlardır… Gerisini siz doldurursunuz, ama bana kalırsa “HEPSİ” demek en mantıklısı burada…

4. KOŞU: 2 Yaşlı İngilizler Handikap 14 olan bu ayakta, 4 – AMIGRA ilk atımız olacaktır ve küçük kuponlarda tek yazılabilir. Daha önceki koşularına göre burada rahat bir yarış sergileyecek olan AMIGRA M.BAYIR ile bu yarışı kazanmayı başarması gerekir. Rakip olarak önerebileceğim atlar; 1 – HIZ DELİSİ , 3 – İSTİRK , 6 – SILENT CAR.

5. KOŞU: 3 Yaşlı Araplar MAIDEN koşusunda; 10 – ZOR BELA önceki yarışlarında TUMBUL TURBO ile koşmuş ve maalesef ona yenik düşmüştü. ZOR BELA’nın ikinci olduğu koşuda dördüncülüğü BİLDENBEY yapmıştı. Sanırım zorlu yarış olduğu içinde BİLDENBEY ile ZOR BELAYI aynı yer de koşturmuyorlar. BİLDENBEY Altılının ilk ayağına girmiş, ZOR BELA buraya… Hayırlısı diyelim. 10 – ZOR BELA bence banko olabilecek bir safkan burada. Rakip olarak 2 – ARAP ÇOCUĞU kuponlar da yer alabilir.

6. KOŞU: 5 ve Yukarı Araplar Şartlı koşuda sıralamam; 6 – YALNIZKURT , 3 – AĞINLI arasında geçebilecek bir koşu türü. Bu iki atın yanına rakip olarak katılabilecek atlar ise; 5 – ŞAHDEMİR ve 10 – GÖKÇEER olarak görüyorum.

7. KOŞU: 14 – BUĞRACAN bir diğer günün bankosu olacaktır. Daha önceden geçtiği rakipleri ile yine rahat bir şekilde geçmesini temenni ederiz. 

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on StumbleUponPin on PinterestShare on LinkedInDigg this
Loading...

Loading...

SİZLERDEN GELEN TAHMİNLER

2 Yorum - "1 ARALIK 2015 – ADANA ALTILISI"

Sıralama:   En Yeniler | Eskiler
erol

daimi bizlere yayınınız acık olursa faydalanırız tşkrler