15 MART 2016 – ADANA ALTILISI

ADANA 15 Mart 2016 SALI günü 6 koşulu bir yarış programı bulunmaktadır. Altılı Ganyan oyunu 1. Koşu ile Saat: 18:30’da ekranlara gelecektir. Bol Şanslar Dilerim.

15 Mart Salı günü Adana’da siz değerli yarışseverlerimiz için iki bankolu bir yarış şablonu hazırladım. Temennimiz herkesin kurgusunun tutmasından yana elbette. Bizler çalışmalarımız sonucu ortaya çıkan safkanları sizler için dilimiz döndüğünce yorumlamaya çalışıyoruz. Unutmayın verdiğimiz şablonlar bütçeyi zorlayacak şekilde değil, günü eğlencelik olarak kapatabilecek şekildedir. Bizler bu oyunu eğlence ve vakit geçirme amaçlı oynamalıyız. At Yarışı oyunu bir gelir kapısı olamaz, olmamalıdır. Siz değerli misafirlerimiz lütfen bu oyunu oynarken kendinizi ve cebinizi tehlikeye atmayın. Unutmayın her gün yarış var, her gün atlar koşuyor… Nasibiniz de hangi gün varsa o gün harçlığınız gelir. 

 

1. KOŞU: – (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR): Adana’da ilk ayak 3 Yaşlı İngilizlerin Handikap 14  mücadelesi olacaktır. Biraz karışık bir koşu ve her atın gelirinin olabileceğini hatırlatmak isterim. Benim bu ayak için yorumlarım şöyle olacaktır; 1 – MAHREM , 6 – CANPETEK , 3 – HERRING ve 4 – MISAE ilk öne çıkan isimler olarak görüyorum. Süprize imza atabileceğini düşündüğüm safkan ise; Bu pist ve mesafede başarılı bir ikincilik elde eden 10 – BARGİLYA geniş kuponlar da değerlendirilebilir. 

2. KOŞU: 4 ve Yukarı Araplar ŞARTLI-3 mücadelesi ile beşli ganyanın başlangıcı olan 2000 mt. mesafeli bu yarışta önerebileceğim safkanlar; 6 – HASANŞAH , 10 – ŞAFAK VAKTİ ve 8 – NEPAL ilk olarak kuponlar da yer almalıdır. Rakip olarak ise; Urfa’dan hazır olarak getirilen 1 – HAKANSOYLU farklı bir yarış sergileyebilir. Süprizcilere önerim ise; 2 – AKINALP ve 7 – KUBATOĞLU daha önceden bu pist ve mesafede en iyi dereceye sahip olan safkanlardır.

3. KOŞU: 5 – SHAMELESS burada belki banko olarak yazılabilir. Lakin bu safkana rakip olabileceğini düşündüğüm isim ise 6 – AKAYLA yazılabilir.

4. KOŞU: 2 – BEDWULF biraz riskli de olsa banko olarak önermek istiyorum.

5. KOŞU: 1 – ONNUMARA günün bir diğer bankosu olarak önerimdir.

6. KOŞU: Adana’da altılı ganyanın son ayağını oluşturan 4 ve Yukarı İngilizler Handikap 14 koşusunda sıralamam şu şekilde olacaktır; 10 – NERIA , 8 – JAMAICA GIRL (15 ile eküri) , 7 -AIGAI ve 12 – ZELENİKA kuponlara ayrımsız yazılmalıdır görüşündeyim. 

 

15 MART 2016 – ADANA ALTILISI ŞABLONU:

1.AYAK: 1 – 6 – 3 – 4 // 10

2.AYAK: 6 – 10 – 8 // 1 // 2 – 7

3.AYAK: 5 – SHAMELESS // 6

4.AYAK: 2 – BEDWULF (BANKO)

5.AYAK: 1 – ONNUMARA (BANKO)

6.AYAK: 10 – 8 – 7 – 12

Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.