9 HAZİRAN 2016 – ANKARA ALTILISI

9 HAZİRAN 2016 – ANKARA ALTILISI

9 HAZİRAN PERŞEMBE günü ANKARA’da 8 koşulu bir yarış program bulunmaktadır. Yedili Ganyan 2. Koşu ile saat: 15:00’da başlarken, 6’Lı Ganyan oyunu ise 3. Koşu saat: 15:30’da başlayacaktır. Bol Şanslar Dilerim.

PERŞEMBE günü ANKARA 75. YIL HİPODROMU’nda 8 koşulu bir yarış programı bulunmaktadır.  Günün önemli yarışı “ANKARA VALİ KUPASI KOŞUSU” Altılı ganyanın dördüncü ayağında ekranlara gelecektir. 9 Haziran Ankara at yarışı tahminlerimiz şu şekildedir;

1. KOŞU: 4 ve Yukarı İngilizlerin KV-21 mücadelesi 1200 mt.’lik çim pistte gerçekleşecektir. 3 – KAREEM koşuyu kazanmaya yakın bir safkan olup tek ciddi rakibi 4 – ENRICOM olacaktır. 

2. KOŞU – (YEDİLİ GANYAN ve YEDİLİ PLEASE BU KOŞUDAN BAŞLAR): Yedili please ve yedili ganyan oyunlarının başlangıç yarışı için 1 – ONTUĞ banko olarak önerimdir.

3. KOŞU – (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR): 4 ve Yukarı Arap safkanlarının HANDİKAP-14 mücadelesi ile ANKARA’da altılı ganyan oyunu başlayacaktır. Burada; Son 2 koşusunu ANKARA’da uzun mesafeli kum pistte kazanan 4 – SEMİHKAN alternatif banko olarak küçük kuponların sığınacağı liman olabilir. Rakip yazmak isteyenler; 5 – BİMEN (9 ile eküri) , 6 – TOMMİKS ve 1 – ARASHAN değerlendirilebilir.

4. KOŞU: 4 Yaşlı Arapların ŞARTLI-5 mücadelesi ile ANKARA’da beşli ganyan oyununa start verilecektir. 1200 mt.’lik çim pistte gerçekleşecek bu yarışta; 1 – ALARAM ve 2 – FÜLANE öncelikli olarak şans verdiğim safkanlardır. Rakipleri ise; 5 – ARIM ve 3 – BİNDALINGÜLÜ olacaktır. Sürprizi ise; 6 – GÜLÜŞÜNGİZİ yapabilir.

5. KOŞU: 4 ve Yukarı İngiliz safkanlarının ŞARTLI-5 koşusunda; Formda olan 4 – RUDE BOY bir kez daha kazanmaya en yakın isimdir. Günün bir diğer bankosu olarak sizlere önereceğim isimdir.

6. KOŞU: ANKARA VALİ KUPASI KOŞUSU’nda 5 – TORAMAN (7 ile eküri) koşuyu kazanmaya yakın gördüğüm safkandır. Rakip arayanlar; 3 – SARAYBOSNA (1 ile eküri) , 2 – KAFADAR ve 4 – SEMEND (6 ile eküri) yazılabilir.

7. KOŞU: 2 – YOUNG BOND son koşularında sürekli olarak ikinciliklerle ayrılması rakiplerinin güçlü olduğunu gösterdi. Lakin bu koşuda ben kendisine rakip olabilecek bir safkan göremiyorum, sizlerin tuttuğu isimler var ise yazabilirsiniz.

8. KOŞU: 3 Yaşlı İngilizlerin MAIDEN mücadelesinde; 3 – CORSICA ve 1 – ALEV ABLA öncelikli olarak MAIDEN’a veda etmesini beklediğim isimlerdir. Rakipleri ise; 14 – SEA PEARL ve 15 – UNIVERSE olacaktır.

9 HAZİRAN 2016 – ANKARA ALTILI ŞABLONU:

  1. AYAK: 4 – SEMİHKAN // 5 – 6 – 1
  2. AYAK: 1 – 2 // 5 – 3 // 6
  3. AYAK: 4 – RUDE BOY (BANKO)
  4. AYAK: 5 – TORAMAN (7 ile eküri) // 3 – 2 – 4
  5. AYAK: 2 – YOUNG BOND (BANKO)
  6. AYAK: 3 – 1 // 14 – 15
Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on YummlyShare on StumbleUponPin on PinterestShare on LinkedInDigg this
1 YORUM BULUNMAKTADIR.

SİZDE YORUM EKLEYİN

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir