9 AĞUSTOS 2016 – ANKARA ALTILISI

Ankara-Altili-Ganyan-Tahminleri

9 AĞUSTOS 2016 – ANKARA ALTILISI

9 Ağustos SALI günü ANKARA'da 8 koşulu bir yarış program bulunmaktadır. Yedili Ganyan 2. Koşu ile saat: 15:00'da başlarken, 6'Lı Ganyan oyunu ise 3. Koşu saat: 15:30'da başlayacaktır. Bol Şanslar Dilerim.

SALI günü ANKARA 75. YIL HİPODROMU'nda 8 koşulu bir yarış programı bulunmaktadır. Günün önemli yarışı 8. Koşu'da "SAFRANBOLU KOŞUSU'dur." 9 Ağustos Ankara at yarışı tahminlerimiz şu şekildedir;

1. KOŞU: 2 Yaşlı İngilizlerin ŞARTLI-3 mücadelesi ile ANKARA'da 1. Üçlü Ganyan oyunu için start verilecektir. 1 – HAPPY GO LUCKY öncelikli olarak ANKARA pistinde kazandığı son yarışı ile dikkatleri üzerine çekmeyi başaran bir safkan olup yine bültenlerin favorisi konumundadır… Rakip olarak; ADANA'daki son iki yarışını kazanarak ANKARA'ya gelen 2 – HÜLYAKIZ uyumlu jokeyi ile değerlendirilebilir.

2. KOŞU – (YEDİLİ GANYAN ve YEDİLİ PLEASE BU KOŞUDAN BAŞLAR): 3 Yaşlı İngiliz safkanların ŞARTLI-5 koşusu ile YEDİLİ GANYAN oyunu başlayacaktır. 2100 mt.'lik kum pistte gerçekleştirilecek bu yarışta; ANKARA'da 59,5 kg ile S.KAYA idaresinde birinci gelmeyi başaran 1 – GLOIN kilosunda hafif bir artış olsa da (62 kg) yine öncelikli olarak değerlendirilmesi gereken safkan olduğunu düşünüyorum. Yine de rakip yazmak isteyenler; 2 – SAWYER ve 3 – YOUNG BOND isimli safkanlara kuponlarında yer verebilirler.

3. KOŞU – (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR): 2 Yaşlı İngiliz atların MAIDEN mücadelesi ile ALTILI GANYAN oyunu başlayacaktır. 3 – HERİF ve 8 – YASMİN öncelikli olarak bu yarışı kazanmasını beklediğim safkanlardır. Bu iki safkanın dışında tuttuğunuz isimlere yer verebilirsiniz.

4. KOŞU: 3 ve Yukarı İngiliz safkanların KV-21 koşusu ile BEŞLİ GANYAN oyunu için start verilecektir. 1400 mt.'lik kum pistte gerçekleştirilecek bu koşuda; En yüksek handikapa sahip olan 1 – KANDEMİRKIR grubun içindeki bazı safkanlarla aldığı startlarda geçmiş bulunmaktadır. Kilosuna bakmadan öncelikli olarak kuponlarınıza yazmanızı öneririm. Eğer ki eksik koşmaz ise hepsini geride bırakarak potoya uzanacaktır. 3 – ATES KUSU , 2 – AKINŞAH , 6 – TUĞRA ve 9 – MOLU BEYİ ciddi rakip olacaktır. 7 – CAMELOT tatlı sürprize imza atabilir.

5. KOŞU: 3 Yaşlı İngilizlerin HANDİKAP-16 mücadelesinde; ANKARA pistinde son iki çim koşusundan birincilikle ayrılan 3 – XDIRVE bu uzun mesafeli koşuda da başarılı bir yarış çıkaracağını düşünüyor ve günün bankosu olarak önermek istiyorum.

6. KOŞU: 4 Yaşlı Arap atların ŞARTLI-4 koşusu 1900 mt.'lik çim pistte ekranlara gelecektir. Bu koşu ile ANKARA'da 2. Üçlü Ganyan oyunuda başlamış olacaktır. 2 – ARIM burada öncelikli tuttuğum safkandır. Rakipleri ise 3 – FÜLANE , 4 – BECENE GÜLÜ ve 6 – AL ZENGİNKIZ yazılabilir. Sürpriz için; 5 – GÜLÜŞÜNGİZİ dikkat diyelim…

7. KOŞU: 3 Yaşlı Arapların HANDİKAP-13 mücadelesi ile TABELA AYAĞI'nı izleyeceğiz. 17 safkanın katıldığı bu koşu 1200 mt.'lik çim pistte gerçekleştirilecektir. 6 – KÜÇÜK DEMİRKIRIM burada yarışı kazanmaya yakın gördüğüm ilk safkandır. En ciddi rakipleri ise; 3 – BENAZİR KIZ ve 7 – PRATİK NEVZAT geniş kuponlarda bulunması gereken isimlerdir.

8. KOŞU: Günün hem son koşusu hem de en önemli yarışı olan "SAFRANBOLU KOŞUSU" için 4 ve Yukarı Arap safkanların KV-8 mücadelesi ekranlara gelecektir. 2100 mt.'lik kum pistte gerçekleştirilecek bu koşuda; 4 – FİRİKYA günün bir diğer bankosu olarak önermek istiyorum. Hemen tepki vereceğinizi düşünüyorum. BURADA GÜMBÜR GÜMBÜR varken at mı aranır, at mı yazılır diyorsunuz… Lakin GÜMGÜM ANKARA'yı pek seven bir safkan değil. He çıkar gelir ayrı mevzu… Ama ben burada FİRİKYA'nın kazanmasını bekliyorum. Dilerseniz yazabilirsiniz yanına tuttuğunuz isimleri. 

9 AĞUSTOS 2016 – ANKARA ALTILI ŞABLONU:

 1. AYAK: 3 – 8
 2. AYAK: 1 – KANDEMİRKIR // 3 – 2 – 6 – 9 // 7
 3. AYAK: 3 – XDIRVE (BANKO)
 4. AYAK: 2 – ARIM // 3 – 4 – 6 // 5
 5. AYAK: 6 – KÜÇÜK DEMİRKIRIM // 3 – 7
 6. AYAK: 4 – FİRİKYA (BANKO)
Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on YummlyShare on StumbleUponShare on LinkedInDigg this

13 Responses to 9 AĞUSTOS 2016 – ANKARA ALTILISI

 1. volkan diyor ki:

  7 tek

  1.3.6.7.9

  2.3

  2 arim tek

  Hepsi

  Selcuklubeyi.gumburgumbur

 2. Kadir diyor ki:

  Hocam her gün girip düşüncelerini okuyorum çoğu tutuyor ama bu yarışta sürpriz yakalamak için xdrive tek geçmek istiyorum fakat 2 numaralı gergerili burhan korkutuyor sen ne düşünüyorsun ?

  • admin diyor ki:

   Çok teşekkür ederim değerli yorumunuz için…

   Öncelikli olarak binicisi M. BAYIR her zaman ters köşe yatıran bir jokey olduğunu anlatmaya gerek yok sanırım. Ne zaman nerede hangi safkanı getireceği hiç belli olmuyor. Çoğu böyle zaten jokeylerin. Evet kendisi sürekli olarak GERGERİLİ BURHAN’ı tercihleyerek binen bir jokey. Son beş koşusunda birlikte start almış ve 2 tanesini birincilikle tamamlamış bir safkan olan GERGERİLİ BURHAN burada bence rakip olarak ilk değerlendirilecek safkandır. Lakin ben burada şablon sunarken bir ya da iki banko sizlere önermek zorundayım. Yoksa bu sitenin amacı farklı yerlere çekilir… Amacımız verdiğimiz ufak şablona sizlerin de tuttuğu safkanları ekleme / çıkarma yapabilmenizdir. Ama bu koşuda tek geçmek istemiyorsanız XDRIVE isimli safkanı, muhakkak GERGERİLİ BURHAN ve MATALON’a kuponlarınızda yer vermelisiniz düşüncesindeyim… Lakin binici ve kalite olarak XDRIVE diyorum… Ama gelir ama gelmez…

 3. Kadir diyor ki:

  Teşekkür  ederim en beğendiğim tahmin sitesi burası iyi geceler.

 4. Ümit diyor ki:

  Ilk ayak 3. 

  2 ayak. 1/3/5/6/8/9 

  3ayak 1/2/3/6

  4ayak 2tek

  5ayak 1/2/3/5/6/7/8/10/12/15son

  6ayak1/4/8

 5. ayşe yurdakul diyor ki:

  altılım net sitesi süpersiniz bu gün altılıyı yakalıcam umarım.:)

   

 6. Ümit diyor ki:

  Ilk defa bu siteye girdim bakim dedim iyi tahminler var bende yazıcam arkadaşlar umarım bu gün olduğu gibi hep beraber kazanmaya devam ederiz 

 7. abdullah diyor ki:

  Mukemmel tahminleriniz icin tesekkurler. Harikasiniz sayenizde dun kirami odedim :))

 8. Semih diyor ki:

  Dünkü Firikya Tahmininiz için sizi gerçekten tebrik ediyorum.Dikkate alınabilecek bir öngörüydü ki ben dikkate almış ama tek atmaya cesaret edememiştim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir