6 ARALIK 2015 – ADANA ALTILISI

Adana-Altili-Tahmini

6 ARALIK 2015 – ADANA ALTILISI

Adana 6 Aralık 2015 Pazar günü 7 koşulu yarış ile karşımızda. Programda, 7’li Ganyan ve 7’li Please oyunları saat:18:00’da başlıyor. 6’Lı Ganyan oyununa ise 1. Koşu saat: 18:30 olarak düzenlenmiş. Bol Şanslar Dileriz…

 

1. KOŞU – (YEDİLİ GANYAN ve YEDİLİ PLEASE BU KOŞUDAN BAŞLAR) : Adana’da 1200 mt. son koşusunda 1.28 derece ile bitiren 8 – SEVİMKIZ ilk at olarak öneriyorum. SEVİMKIZ’a rakip olarak; 7 – PİRENSES ALARA , 9 – ŞARK CEYLANI’nı yazabilirsiniz.

2. KOŞU – (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR) : 1 – BABAMEHEY , 5 – KARAESER , 6 – MARLENE , 2 – GENTLEMAN JACK ilk ayak için yeterli olacaktır. Burada süpriz arayanlara önerim 8 – FLY EAGLE uygun bombacı jokeyi M.BAYIR ile süprize imza atabilir.

3. KOŞU: 3 Yaşlı Araplar MAIDEN koşuda; 8 – ŞARKGÜLÜ çok şanslı durumda yarın geçtiği rakipleri ile bir arada tekrar koşucak. Bu durumda küçük kuponlarda sığınılabilir. Rakip olarak; 10 – YAMAÇ BAYIR , 4 – GÜL DİKEN , 6 – PRAG yakın takipte izleyeceklerdir. En ufak hata da devreye girmeye de çekinmeyecek safkanlardır.

4. KOŞU: 5 – SEAWIND galobu kadar koşar ise HALİS KARATAŞ ile bu yarışı rahat kazanır. Rakipleri ise; 2 – SELMET , 7 – ÇELEBİ MAHMUT olarak görüyorum.

5. KOŞU: Geldik en basit görünen ama en tehlikeli ayağa… Burada 1 – KREACHER geçenki yarışında çok rahat kazanmıştı. Ama o zaman rakip yoktu. Şimdi ise onunla beraber bazı atlar da hazır durumda. Bu yüzden sıralamam şu şekilde olacaktır bu ayak için; 1 – KREACHER , 3 – MIDNIGHT MAGIC , 6 – JUST WIN arasında geçecektir.

6. KOŞU: 7 – ZEMBİL banko olarak öneriyoruz. Anlaştığı jokeyi ile bir kez daha birinciliğe yakın bir safkan.

7. KOŞU: 2 – KIRIM BEYİ küçük kuponlarda tek yazılabilir. Rakip arayanlar ise şu atları ekleyebilirler; 6 – ÖZSOYHAT , 8 – ESMER EFE yeterli olacaktır.

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on YummlyShare on StumbleUponShare on LinkedInDigg this

3 Responses to 6 ARALIK 2015 – ADANA ALTILISI

 1. cihat paksoy diyor ki:

  günaydın emeğinize sağlık bol şanslar

 2. kartal diyor ki:

  Sayin hocam yaris sartli 4 olmasi favori gelmez anlamina gelir mi

  • admin diyor ki:

   Elbette hayır. Favoride gelebilir ama genelde süpriz olduğu için ben temkinli davranıyorum sayın KARTAL…
   Herkesin belli bir yarış oynama stili vardır ben bu tür ŞARTLI-4 koşuların sağlıklı olması açısından genelde kendi kuponumda da HEPSİ olarak oynuyorum. Lakin buraya tahmin sunarken sizlerin veya diğer yarışseverlerin “Az bütçeli” oynayanların en sade şekilde geçebilmesi için sunduğum atlar vardır. Her programa göre değişikli gösterir yani. ŞARTLI-4 koşularda sizlere en iyi çıkan atları tahminler de sunmaktayız…
   Teşekkürler.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir