28 MART 2016 – BURSA ALTILISI

Bursa-Altili-Ganyan-Tahminleri

28 MART 2016 – BURSA ALTILISI

BURSA 28 Mart 2016 Pazartesi günü 6 koşulu bir yarış programı bulunmaktadır. Altılı Ganyan oyunu 1. Koşu ile saat: 15:30’da başlayacaktır. Bol Şanslar Dilerim…

Pazartesi günü Bursa gündüz yarış programı ile sizlerle olacaktır. Bursa’da ufak tefek ikramiyeleri sizlere kazandırmayı başardık. Dileriz büyük ikramiyeler ile de sizlere kazandırmaya çalışırız. Siz değerli yarışseverlerimiz ve takipçilerimiz bu oyunu oynarken sizlerden ricamız küçük kuponlar ile tutturabilmeyi hedeflemek gerekir. Büyük kupon yaparak hiç bir şekilde şansınızı artırmıyorsunuz, aksine büyük kuponun kaybı daha büyük oluyor. Ama küçük ve eğlencelik kuponlar yaparsanız hem tadı damakta kalıyor hem de bazen güzel harçlıklar verebiliyor, alabiliyorsunuz. İnsan nefsine hakim olmalı ki zararın büyük olmasını engellemeli. Sizlere elimizden geldiğince ufak şablonlar veriyoruz. Çünkü; Bizler sizlere tutma garantili kuponlar değil kendi şablonlarımızı sunuyoruz. Bu şablonlara da yine de at eklemek istersiniz diye biz sizlere geniş oyun vermiyoruz. Sizler tuttuğunuz isimleri ekleyerek o kurgunuzu oluşturmanızı bekliyoruz. Kurgunuz büyük olur küçük olur ama bizden size tavsiye küçük kupon, eğlenceye devam derim… 

 

1. KOŞU – (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR): Pazartesi günü yapılacak olan ilk ALTILI koşusu olan Bursa birinci ayağa banko bir isim ile başlamak istiyorum. Önceki koşularında FLY SO FREE ve VICTORY SWORD gibi isimlerin arkasından ikinciliği ile göze çarpan 1 – BURSA GÜZELİ etkili ve ısrarcı jokeyi ile rakiplerine göre daha zinde gireceği bu koşuyu kazanmaya en yakın isimdir.

2. KOŞU: 11 – YURTTAY ilk at olarak kuponlar da bulunmalıdır diyorum. 4 ve Yukarı Arapların HANDİKAP-17 zorlu mücadelesine tanık olacağız. Gerçekten işin içinden çıkılması zor bir ayak gibi görünüyor. Burada YURTAY gelmezse diğer atların hepsinin gelirinin olduğunu belirtmek isterim. Bu yüzden ya YURTTAY tek diyorum ya da HEPSİ olarak bu koşuyu geçmenizi öneriyorum. Çok at verip de tehlikeye sokmaktansa HEPSİ yazıp rahat bir koşu izlemek isterim.

3. KOŞU: Koşuda aksilik yaşamadığı sürece 2 – CANGOCAN (7 ile eküri) o güzel orjinini konuşturabilir. Biliyorsunuz TURBO yavruları kısa mesafeli koşularda daha başarılı oluyor. Evet CANGOCAN yeni MAIDEN’a veda eden bir safkanımız. Bu yüzden rakip yazmak gerekirse; 5 – DAĞ ESİNTİSİ , 3 – MİRASULTAN ve 6 – KARADALGA geniş kuponlar da değerlendirilmeye alınabilir.

4. KOŞU: “TSYD BURSA ŞUBESİ KOŞUSU” ile 4 ve Yukarı İngilizlerin KV-6 mücadelesini izleyeceğiz. 6 – FRATELLI bu koşuda bir diğer banko olarak önerim olacaktır. Siz isterseniz yanına tuttuğunuz safkanları ekleyebilirsiniz.

5. KOŞU: Altılı Ganyanın tabela ayağına baktığımızda ise 3 Yaşlı İngilizlerin MAIDEN mücadelesini görüyoruz. MAIDEN mücadelelerin her türlü sonuca açık olduğunu artık tekrar tekrar söylemeye gerek yok sanırım. Favori isimlerin yanında süpriz safkanların da geldiğine tanıklık ettik. Bu yüzden burada benim çalışmalarım doğrultusunda önerebileceğim isimler şunlardır; 6 – CHI BOMB , 1 – ARCHMAN , 11 – SULTANS RING ve 7 – JANSEREY öncelikli olarak kuponlara yazılmalıdır. Süprizi ise ilk defa uzun bir aradan sonra Kum piste yarışa çıkarılan 8 – MERCY DİLEK galopları ile gözüme takılan bir isim dikkat edilmelidir.

6. KOŞU: 4 ve Yukarı İngilizlerin katıldığı Handikap-17 mücadele de 4 – MI VIDA bir diğer banko olarak yazılabilecek bir isim gibi gözüküyor. Rakip arayanlar ise; 1 – OCIUS , 3 – ANDARKAN ve 5 – NASRULLAH BEY yazılabilir.

 

28 MART 2016 BURSA ALTILI ŞABLONU

1.AYAK: 1 – BURSA GÜZELİ (BANKO)

2.AYAK: 11 – YURTTAY // HEPSİ

3.AYAK: 2 – CANGOCAN // 5 – 3 – 6

4.AYAK: 6 – FRATELLI (BANKO)

5.AYAK: 6 – 1 – 11 – 7 // 8

6.AYAK: 4 – MI VIDA // 1 – 3 – 5

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on YummlyShare on StumbleUponPin on PinterestShare on LinkedInDigg this

5 Responses to 28 MART 2016 – BURSA ALTILISI

 1. Hüsnü Cinstaş diyor ki:

  Verdiğiniz şablonlar, uyarılar! Halâ sizin gibi insanların var olduklarını bilmek çok güzel. Allah razı olsun sizlerden…

 2. hakan Yurtseven diyor ki:

  Bugün başladım altılı m
  1
  h
  2
  6
  167811
  1345

 3. semih diyor ki:

  Bursa altılım
  1.1-3-5
  2.2-5-8-11
  3.2-5-9
  4.1 Tek
  5.1-11
  6.1-3-6

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir