22 NİSAN 2016 – İZMİR ALTILISI

Izmır-Altili-Ganyan-Tahminleri

22 NİSAN 2016 – İZMİR ALTILISI

İZMİR 22 NİSAN 2016 CUMA günü AT YARIŞI Programında 6 koşu vardır. Altılı Ganyan oyunu 1. Koşu ile saat: 15:30’da başlayacaktır. Bol Şanslar Dilerim…

 

1. KOŞU – (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR): 2 – BAŞOĞUL ve 5 – TANAÇAN arasında geçmesini beklediğim bir yarış olacaktır.

2. KOŞU: 7 – AMBERİM ve 2 – SAYDA‘nın ön plana çıktığı bu koşuda rakip olarak; 3 – YORKVILLE QUEEN ve 6 – SEVİMLİGÜZEL (8 ile eküri) kuponlara yazılabilir. Süprizde ise; 1 – LADY TIFFANY değerlendirilebilir. 

3. KOŞU: Öncelikli olarak şans tanıyacağım isim 2 – SOLDANA küçük kuponların sığınacağı liman olabilir. Rakip arayanlar; 1 – VIVA LA VIDA yazabilirler.

4. KOŞU: 1 – BOZDAĞ EFESİ geçenki yarışını rahat kazanmıştı. Aynı mesafe ve aynı pistte yine start alıyor kazanmaya en yakın safkan olarak görüyorum.  Banko yazmak istemeyenler için; 3 – MAESTRO , 2 – VEZÜV ve 4 – GÖKALTAY değerlendirmeye alınabilir.

5. KOŞU: 5 – ZAMAN YOLCUSU günün bankosu olarak önerimdir.

6. KOŞU: Kısa mesafeli bu yarışta şans vermek istediğim isimler şunlardır; 4 – ARAP TURGAY (14 ile eküri) , 2 – KORATEŞ , 7 – FERAY SULTAN ve 1 – İNSUYU kazanmaya en yakın safkanlardır. 9 – KARADALGA süprizcilere önerimdir.

 

22 NİSAN 2016 – İZMİR ALTILI ŞABLONU:

 1. AYAK: 2 – 5
 2. AYAK: 7 – 2  // 3 – 6 // 1
 3. AYAK: 2 // 1
 4. AYAK: 1 // 3 – 2 – 4
 5. AYAK: 5 – ZAMAN YOLCUSU (BANKO)
 6. AYAK: 4 – 2 – 7 – 1 // 9
Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on YummlyShare on StumbleUponPin on PinterestShare on LinkedInDigg this

6 Responses to 22 NİSAN 2016 – İZMİR ALTILISI

 1. selim diyor ki:

  Tahmin lerinizi bir kaç gündür takip edi yorum ve başarılı buluyorum tohaf gelen se az at verdiğiniz yerlerden digil de çok at verdiğiniz yerlerde atlarınız gelmiyor ama tek lerini ve banko dediğiniz 100/80 geliyor başarılarınızın devamını bekli yoruz tebrikler

  • admin diyor ki:

   Çok at verdiğimiz yerde bizlerin çalışmasında çıkmayan bir SÜPRİZ atın geldiğinin de altını çizmek isteriz. Maalesef korkulacak ayağı buluyoruz ama bizim çalışmamız doğrultusunda yazdığımız süpriz atların yerine bir başka süpriz atın gelmesi hayal kırıklığına yol açıyor. Bizler küçük kuponlar ile sizlere yardımcı olmaya çalışıyoruz daima… Bu yüzden sizler de bu durumu lehinize çevirebilmeniz için kendi tuttuğunuz safkanları da kuponlarınıza eklemeniz gerekir. Bizim amacımız budur. Bol şanslar iyi oyunlar dileriz.

 2. çegirge diyor ki:

  izmir altılım en sevmedigım yer
  1 ayk haş cekecen çare yok
  2 ayk 6.2 yaz uyu izleme
  3 ayak 2.1.5.7
  4ayk3/////2.1.5.4
  5ayk 10///5.2.8.9
  6 ayak 9 karadalga dalgasını geçerek gelir bolşanlar

  • mert41 diyor ki:

   herkese merhaba,
   1.ayak: TANAÇAN(5) tek olur diyorum, eğer eksik koşarsa BAŞOĞUL(2) yeterli olacaktır.
   2.ayak: AMBERİM(7) Bankomdur.
   3.ayak: PRODIGY(7)öncelikle yazılmalı, ARINA ME(3), FLYING QUEEN(4),SOLDANA(2)ve VIVA LA VIDA(1) bu ayak için yeterli olur diyorum.
   4.ayak: Öncelikle BOZDAĞ EFESİ(1)ve GÖKALTAY(4)eksik koşmaları halinde MAESTRO(3),VEZÜV(2)yeterli olacaktır.
   5.ayak:Boş kilosuyla RÜYAGİBİ(10) günün ikinci Bankosudur.
   6.ayak:KARADALGA(9) hepsini geçecek güçte. FERAY SULTAN(7), ARAP TURGAY(4,KORATEŞ(2)İNSUYU(1),süprizde BABACELAL(15)
   HERKESE BOL KAZANÇLAR,…

 3. akif diyor ki:

  Merhabalar. Dünkü yorumlarınızdan faydalanarak ankara ve izmir altılılarında 5 te kaldım. gönül isterdiki tutturayım. çok güzel paralar verdi ama yine de sayenizde yaşadığım keyif için çok teşekkür ederim. yorumlarınız gerçekten çok güzel inşallah tutturacağız büyük 1 ikramiye. ağzınıza yüreğinize sağlık aynı hızda yorumlarınıza devam. Siz küçükbütçeli altılılar veriyorsunuz bende tarıyorum çok faydalanıyorum. yorumlarınız 10 numara Çok Teşekkür Ederim.

  • admin diyor ki:

   Hayırlısı olsun AKİF Bey… Nasipse bir daha ki yarışa diyelim. Biliyorsunuz bu oyun şans oyunu ve kazanmanın olduğu gibi kaybetmenin de olduğunu unutmamak gerekir. Bizlerin burada dikkat etmesi gereken unsur küçük kupon yaparak şansı kovalamak. Ama geniş kupon yapmak isteyenler ise her zaman şablonu değerlendirirken kendi tuttukları isimlere de yer verebilmelidir diyorum. Tıpkı sizin bahsettiğiniz gibi.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir