21 HAZİRAN 2016 – ANKARA ALTILISI

21 HAZİRAN 2016 – ANKARA ALTILISI

21 HAZİRAN SALI günü ANKARA’da 8 koşulu bir yarış program bulunmaktadır. Yedili Ganyan 2. Koşu ile saat: 15:00’da başlarken, 6’Lı Ganyan oyunu ise 3. Koşu saat: 15:30’da başlayacaktır. Bol Şanslar Dilerim.

SALI günü ilk yarış yeri olan ANKARA 75. YIL HİPODROMU’nda 8 koşulu bir program vardır. Ne kalabalık ne de zor bir program… Elimizden geldiğince dilimizin döndüğünce sizlere ANKARA tahminlerimiz ile yardımcı olmaya çalışacağız. 21 Haziran Ankara at yarışı tahminlerimiz şu şekildedir;

1. KOŞU: Ankara’da günün ilk 3’lü ganyanın başlangıç koşusu 5 ve Yukarı Arap atlarının ŞARTLI-5 mücadelesi ile 1600 mt.’lik çim pistte gerçekleşecektir. Bu grubun üzerindeki safkanlar ile start almış bir isim olan 2 – BESLENEY çok rahat bir yarış çıkararak kazanabilir. Ağır kilosuna rağmen 1 – ATMACA BEYİ en ciddi rakibi olacaktır. 3 – GÖKKALE ve 5 – GÖLCÜK ASLANI sonraki şanslı gördüğüm isimlerdir.

2. KOŞU – (YEDİLİ GANYAN ve YEDİLİ PLEASE BU KOŞUDAN BAŞLAR): 3 Yaşlı İngilizlerin KV-6 mücadelesinde 1 – ANKARALI uyumlu jokeyi ile yine banko olarak önereceğim isimdir.

3. KOŞU – (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR): 2 Yaşlı İngilizlerin MAIDEN mücadelesi ile ANKARA’da altılı ganyan ekranlara gelecektir. 2 – FRODO BAGGINS , 5 – BRIGITTE , 7 – MY İNCİ ve 4 – MY COST yeterli olacaktır.

4. KOŞU: 4 Yaşlı Arap safkanların ŞARTLI-3 mücadelesi ile Beşli Ganyan oyununa start verilecektir. 1400 mt.’lik kum pistte gerçekleştirilecek bu koşuda 2 – RABAT GÜZELİ ve 1 – BİNDALINGÜLÜ arasında birincilik çekişmesi olacağını düşünüyorum. 9 – YAVUZ HATUN önde boş kalır ise ciddi rakip olacaktır. 3 – ŞİVENAZ bu mesafelerde etkili koşabilen bir safkan sürpriz yapabilir, dikkat.

5. KOŞU: ANKARA’da Dörtlü Ganyanın başlangıç ayağında 3 Yaşlı İngiliz safkanların HANDİKAP-14 mücadelesi ekranlara gelecektir. 2100 mt.’lik kum pistte gerçekleştirilecek bu koşuda; 4 – KIZILYILMAZ ve 1 – GUNNER ikilisi ayrımsız şekilde kuponlara yazılmalıdır. 3 – DEMİRPENÇE bu ikilinin ciddi rakibi olacaktır.

6. KOŞU: 3 Yaşlı Arapların ŞARTLI-4/D mücadelesinde kum ve çim pist ayırmadan başarılı yarışlar sergileyen 1 – STORM GIRL (5 ile eküri) günün en sağlam bankosu olacaktır.

7. KOŞU: ANKARA’da tabela ayağına geldiğimizde ise 4 ve Yukarı Arap safkanların ŞARTLI-4 zorlu mücadelesi ekranlara gelecektir. Neredeyse birbirine denk güçte isimlerin birlikte start aldığı bu koşuda 1 – KAÇIN GELİYOR , 4 – LENGÜR LÜNGÜR ve 3 – ULAKÇI (5 ile eküri) birlikte şans verilmesi gereken isimlerdir.

8. KOŞU: Günün son ayağı 1900 mt.’lik çim pistte 4 ve Yukarı İngilizlerin ŞARTLI-4 mücadelesi ile gerçekleşecektir. 3 – ROYAL PUNCH ve 4 – ZEUS öncelikli olarak tuttuğum isimlerdir. Rakip olarak; 1 – ORADINARIO değerlendirilebilir.

21 HAZİRAN 2016 – ANKARA ALTILI ŞABLONU:

  1. AYAK: 2 – 5 – 7 – 4
  2. AYAK: 2 – 1 // 9 // 3
  3. AYAK: 4 – 1 // 3
  4. AYAK: 1 – STORM GIRL (BANKO)
  5. AYAK: 1 – 4 – 3
  6. AYAK: 3 – 4 – 1
Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on YummlyShare on StumbleUponPin on PinterestShare on LinkedInDigg this
5 YORUM BULUNMAKTADIR.

SİZDE YORUM EKLEYİN

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir