20 NİSAN 2016 – İSTANBUL ALTILISI

20 NİSAN 2016 – İSTANBUL ALTILISI

İSTANBUL 20 NİSAN 2016 ÇARŞAMBA AT YARIŞI Programında 7 koşu vardır. Yedili Ganyan 1. Koşu ile saat: 18:30’da, Altılı Ganyan oyunu ise 2. Koşu ile saat: 19:00’da başlamaktadır. Bol Şanslar Dilerim…

Çarşamba İstanbul koşularında AÇIK A-3 yarışı bulunmaktadır. İstanbul’da 4. Koşu yani dörtlü ganyanın başlangıç ayağında 4 ve Yukarı İngilizlerin AÇIK A-3 mücadelesi ekranlara gelecektir. Bu önemli koşu ile diğer tahminlerimize geçmeden önce bütün yarışseverlerin şanslarının yanlarında olmasını temenni ederim. Bu aralar ŞANSA gerçekten çok ihtiyacımız olduğunu düşünüyor. Şu konuya açıklık getirelim belki her verdiğimiz şablon başarılı bir sonuç ile geri dönüş sağlayamıyor olabilir. Lakin bu şablonlar sizlerin ALTILI KURGUNUZA yardımcı olma amaçlıdır. Kesinlikle AT YARIŞI’nı tutturma garantisi veremeyiz. Bizlerin kurguları dahilinde kendi bildiğiniz veya tuttuğunuz safkanları da ekleyerek güzel bir kupon çıkarabilirsiniz. Bizlerin amacı asla şu değil, sizlere zarar vermek veya sizleri farklı yönlere çekmek niyetinde değiliz. Buraya verilen her tahmin her şablon aynı şekilde tarafımızdan oynanan kuponlardır. Bizlerin yarışsever olduğunu tekrar hatırlatmam gerektiğini şuradan anladım; Sitemize maalesef kırıcı şekilde yorumlar gelmektedir. Elbetteki bunları onaylamıyoruz ve asla buna müsade etmeyeceğiz. Hem bizi, Hem kurumu eleştirebilirsiniz. Ama asla ve asla HAKARET içerikli mesajlar atamazsınız. Bu yetkiyi kimse size vermiyor, vermezde. Bu oyunu bilerek oynuyoruz. Şansımıza tutarsa tutar, tutmazsa can sağolsun der geçeriz… Geçmeliyiz… Yoksa her gün yaptığımız kuponların miktarları giderek artar ve yolunu kaybeden yine biz oluruz. Bu oyunu sizlere sitemizin açıldığından bu yana söylediğim şekilde oynamanızı ISRARLA tekrarlıyorum. KÜÇÜK, EĞLENCELİK KUPONLAR…. Ne zarar ettirir, ne de üzer… Bu oyunu, oynamadan belki bir belki iki gün geçer ama küçük kuponlar ile zevki daha çok çıkar. Tuttuğunuz safkanları tek atarken küçük kuponlar inanılmaz derece de başarılı olmuştur. Bu bir gerçektir. Büyük kuponda onuda yazayım bunu da ekleyeyim derken olur size geniş altılı kuponu. Herkesin bütçesi kendisini ilgilendirir. Bizler sadece yorumcu olarak iyi niyetten ötürü yarışseverin üzülmemesini istiyoruz. Her daim yüzlerde gülümseler eksik olmasın, şansınız bol olsun diyoruz…

1. KOŞU – (YEDİLİ GANYAN ve YEDİLİ PLEASE BU KOŞUDAN BAŞLAR): 3 Yaşlı İngilizlerin Handikap-16 mücadelesi ile yedili ganyan oyunu başlıyor. Ters atların gelebileceği gibi benim önereceğim atların geliri de yüksek bir koşu olacaktır. 3 – BOBUSHKA , 4 – EL SUENA ve 5 – FLY KHAN benim tuttuğum öncelikli safkanlardır.

2. KOŞU – (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR): 1200 mt.’lik bir koşu ile İstanbul’da Altılı Ganyan ayağına start veriliyor. Galopları incelediğimde 6 – ÖZKARA çalışmaları bu koşu için çok güzel görünüyor. Lakin ben rakip olarak 1 – SELUŞKA‘yı daha önce koştuğu HANDİKAP-14 koşuyu kazanmasından ötürü yazılması gerektiğini söylemek istiyorum. Çok at yazmak istemedim buraya ama yine de tuttuğunuz isimleri yazmaktan çekinmeyin. Sonuç itibari ile altılıya kafadan teslim olmak var birde… Benim düşüncem bu iki safkan ya sizin…

3. KOŞU: 3 Yaşlı İngilizlerin MAIDEN mücadelesi 1400 mt.’lik Çim pistte gerçekleştirilecektir. Burada 12 – TOMS , 8 – MAHİR BEY , 16 – ŞEYTAN TÜYÜ ve 3 – GOLDINIADIS öncelikli olarak yazılması gereken safkanlardır. Süprizcilere önerim ise; 1 – BABBINO CARO , 6 – JUDGE ve 14 – SECRET PRESS ihmal etmeyiniz.

4. KOŞU: Günün önemli koşusu olan İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI KOŞUSU… 1900 mt.’lik Çim pist koşusunda; 130 Handikap puanı ve etkili jokeyi ile 2 – BLAZE TO WIN günün bankosu olmaya en yakın aday. Şimdi biz banko verdik diye sizler tuttuğunuz atları yazmaktan çekinmeyin. Benim görüşüm bu yarışı daha önceki koşularına göre BLAZE TO WIN kazanması gerekiyor. Ama jokey hatası olur, ama önü kapanır ama at huysuzlanır bilemem, bilemeyiz… Bu koşuyu BLAZE TO WIN kazanamazsa hepsinin geliri var.

5. KOŞU: Burada herkes 3 – ÇEVİKNAZ’ı banko oynayacaklardır. Tamam yazılmaz demiyorum ama bu atın uzunu yok… Güvenipte ben banko sunmayacağım. Sıralamam şu şekilde olacaktır; 1 – ARAT SOYLU öncelikli tuttuğum isim olup, rakipleri 2 – BIŞARIN KIZI ve 3 – ÇEVİKNAZ yeterli olacaktır.

6. KOŞU: Günün bir başka bankosu altılı ganyanın tabela ayağında önermek istiyorum. 4 – RÜZGARIN RUHU bu koşuda ikinci bankomuzdur.

7. KOŞU: 5 – FINAL COUNTDOWN (1 ve 12 ile eküri) koşuda öncelikli olarak ön plana çıkan safkandır. Daha sonra; 9 – SHOW BEGINS , 14 – ÖZGÜ ve 3 – BLACK ORPHAN rakipleri olarak değerlendirilebilir.

 

20 NİSAN 2016 – İSTANBUL ALTILI ŞABLONU

1. AYAK: 6 – 1

2. AYAK: 12 – 8 – 16 – 3 // 1 – 6 – 14

3. AYAK: 2 – BLAZE TO WIN (BANKO)

4. AYAK: 1 – ARAT SOYLU // 2 – 3

5. AYAK: 4 – RÜZGARIN RUHU (BANKO)

6. AYAK: 5 – FINAL COUNTDOWN // 9 – 14 – 3

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on YummlyShare on StumbleUponPin on PinterestShare on LinkedInDigg this
13 YORUM BULUNMAKTADIR.

SİZDE YORUM EKLEYİN

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir