2 NİSAN 2016 – ADANA ALTILISI

2 NİSAN 2016 – ADANA ALTILISI

2 NİSAN 2016 CUMARTESİ günü ADANA Yeşiloba Hipodromunda 6 koşulu bir yarış programı bulunmaktadır. Altılı Ganyan oyunu 1. Koşu ile Saat: 15:30’da başlayacaktır. Bol Şanslar Dilerim.

Sizlere güzel bir haftasonu geçirmeniz dileğiyle 2 Nisan Cumartesi Adana yarış programına hazırladığım şablonu sunuyorum. Güzel bir program olacağı kesin, ama az verir ama çok verir. Bunu yarışlar bitince göreceğiz. 2 Nisan Cumartesi gündüz yarışı olarak ADANA programı bulunuyor, akşamına ise İSTANBUL programı ekranlara geliyor.

 

1. KOŞU – (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR): 3 Yaşlı İngilizler Handikap-16 mücadelesinde 1 – DELİ İMPARATOR öncelikli olarak tuttuğum safkandır. Diğer şanslı gördüğüm isimler ise; 2 – KOZBEYİ ve 3 – CANLI HEDEF rakipleri olarak yazılabilir.

2. KOŞU: 4 Yaşlı Araplar MAIDEN mücadelesinde 1 – AKANDA kazanmaya en yakın safkan. 7 – UZUNCUFIRTINASI ve 3 – ÇAĞLARKAN favorinin eksik koşması durumunda ciddi rakipleri olabilirler.

3. KOŞU: 6 – MISTER STRONG günün ilk bankosu olarak önermek istiyorum.

4. KOŞU: 2 – BEDWULF ve 1 – COOGER arasında geçebilecek yarışa diğer safkanlarında katılabileceğini düşünüyorum. Çünkü; Birbirlerine denk güçte safkanlar bir arada. En güzeli bu ayağı kapatarak rahat yarış izlemek. Geriye kalan 3 – KING CROWN ve 4 – LORD OF ISTANBUL kuponlara yazılmalıdır. Küçük kupon yapacaklar ilk iki atı yazabilirler.

5. KOŞU: 4 ve Yukarı Arapların Handikap-15 kalabalık ve karışık koşusunda; 4 – BÜNYAN , 9 – HAYATNUR ve 12 – UZUNYARİM ilk öne çıkan safkanlardır. Daha sonra geniş kuponlara yazılabilecek isimler; 14 – SILASU , 1 – ŞAHENŞAH , 3 – TUŞ KİLİDİ , 2 – ÇAKIRCELEP , 5 – FATOŞCAN ve 8 – DELALKIZ arasından bütçenize uygun şekilde ekleme çıkarma yapabilirsiniz. Bu saydığım safkanların gelebilmeleri muhtemel olduğu için yazıyorum.

6. KOŞU: 5 – DİRANŞAN bu sefer daha hazır bir şekilde yarışa girecektir dikkat edilmesi gerekilen bir isim. 4 – ONNUMARA en ciddi rakibi olacaktır.

 

2 NİSAN 2016 – ADANA ALTILISI ŞABLONU:

1.AYAK: 1 – DELİ İMPARATOR // 2 – 3

2.AYAK: 1 – AKANDA // 7 – 3

3.AYAK: 6 – MISTER STRONG (BANKO)

4.AYAK: 2 – 1 // 3 – 4

5.AYAK: 4 – 9 – 12 // 14 – 1 – 3 – 2 – 5 – 8

6.AYAK: 5 – 4

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on YummlyShare on StumbleUponPin on PinterestShare on LinkedInDigg this
3 YORUM BULUNMAKTADIR.

SİZDE YORUM EKLEYİN

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir