2 HAZİRAN 2016 – ANKARA ALTILISI

2 HAZİRAN 2016 – ANKARA ALTILISI

2 HAZİRAN PERŞEMBE günü ANKARA’da 8 koşulu bir yarış program bulunmaktadır. Yedili Ganyan 2. Koşu ile saat: 15:00’da başlarken, 6’Lı Ganyan oyunu ise 3. Koşu saat: 15:30’da başlayacaktır. Bol Şanslar Dilerim.

PERŞEMBE günü Ankara’da kalabalık bir yarış programı ile karşı karşıyayız… 8 koşulu yarış programına ev sahipliği yapan ANKARA 75. YIL HİPODROMU’nda önemli bir koşu bulunmamaktadır. Lakin zorlu mücadelelerde safkanlar içinden seçim yapmak bayağı zor olacak gibi. 2 Haziran Ankara at yarışı tahminlerimiz şu şekildedir;

1. KOŞU: 6 – SERKANAĞA ve 4 – OĞLUM EGE öncelikli olarak kuponlara yazılması gereken safkanlardır. En ciddi rakipleri ise; 1 – AKHUN olacaktır.

2. KOŞU – (YEDİLİ GANYAN ve YEDİLİ PLEASE BU KOŞUDAN BAŞLAR): 3 Yaşlı Araplar ŞARTLI-4 mücadelesinde 2 – BENAZİR KIZ öncelikli şans vereceğim isimdir. Rakibi ise; 1 – STORM GIRL olacaktır.

3. KOŞU – (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR): 4 Yaşlı Araplar HANDİKAP-14 mücadelesi ile ANKARA’da altılı ganyan oyununa start verilecektir. Uzun mesafeli koşularda başarılı sonuçları ile dikkatleri üzerine çeken 4 – PORSUK BEYİ yarışı kazanmaya yakın gördüğüm safkandır. Rakipleri ise; 5 – BABA İHSAN , 2 – TEKTABANCA ve 3 – NERGİSBEY kuponları garantiye alma adına yazılması gereken diğer şanslı safkanlardır. İlk ayağın sürprizi olarak ise; 8 – ÖZDORUK ve 9 – TOMMİKS değerlendirilebilir.

4. KOŞU: 3 Yaşlı İngilizlerin MAIDEN mücadelesi ile ANKARA’da beşli ganyan başlayacaktır. 8 – KARA TURNA , 1 – DEAD PAN , 9 – LOWE ve 3 – KUMCAMET kuponlara ayrımsız şekilde yazılmalıdır. 

5. KOŞU: 4’lü ganyanın başlangıç ayağını oluşturan 4 ve Yukarı İngilizlerin HANDİKAP-16 mücadelesinde; 2 – TAMBORA alternatif banko olarak değerlendirilebilir. En ciddi rakipleri; 4 – FORTE ve 3 – ERSÖZLÜ geniş kuponlar da değerlendirilmelidir.

6. KOŞU: Kazandığı yarışlar sonrası formunu koruyan 3 – ANKARALI günün en sağlam bankosu olarak görünüyor. Altilim.net adına bizlerde ANKARA’da ANKARALI isimli safkanı günün ilk bankosu olarak sizlere önermeyi tercih ettik.

7. KOŞU: 5 ve Yukarı Araplar ŞARTLI-4 yarışı tabela ayağını oluşturuyor. 3 – ULAKÇI alternatif banko önerimdir. En ciddi rakibi; 4 – LENGÜR LÜNGÜR olacaktır. Sonraki şanslı safkanlar ise; 7 – DAŞTANBEY , 6 – ÇAKIRALP ve 9 – SARPBEY değerlendirebilirler. 

8. KOŞU: Bir diğer MAIDEN mücadele ANKARA’da günün son ayağında bulunuyor. Bu koşuda 7 – ROYAL SET , 5 – LİTOR ve 12 – TATVAN GÜLÜ önerebileceğim safkanlardır. Sürpriz için; 9 – MISS IRONARM değerlendirilebilir.

2 HAZİRAN 2016 – ANKARA ALTILI ŞABLONU:

  1. AYAK: 4 – PORSUK BEYİ // 5 – 2 – 3 // 8 – 9
  2. AYAK: 8 – 1 – 9 – 3
  3. AYAK: 2 – TAMBORA // 4 – 3
  4. AYAK: 3 – ANKARALI (BANKO)
  5. AYAK: 3 – ULAKÇI // 4 // 7 – 6 – 9
  6. AYAK: 7 – 5 – 12 // 9
Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on YummlyShare on StumbleUponPin on PinterestShare on LinkedInDigg this
4 YORUM BULUNMAKTADIR.

SİZDE YORUM EKLEYİN

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir