19 HAZİRAN 2016 – İSTANBUL ALTILISI

19 HAZİRAN 2016 – İSTANBUL ALTILISI

İSTANBUL 19 Haziran Pazar günü 7 koşulu bir yarış programı bulunmaktadır. 7’li Plase ve 7’li Ganyan 1. Koşu ile Saat: 15:00’da, Altılı Ganyan oyunu ise 2. Koşu ile saat: 15:30’da başlamaktadır. Bol Şanslar Dilerim… 

Uzun süredir İSTANBUL programları 8 Koşu veya 9 Koşu olarak ekranlara geliyordu. Pazar günü sadece 7 Koşulu program ile yarışseverlerle buluşuyor. Programda iki önemli yarış bulunmaktadır. “ŞADİ ELİYEŞİL KOŞUSU” ve “KANDİLLİ KOŞUSU” İSTANBUL VELİEFENDİ Hipodromunda KV-8 ve KV-6 mücadeleler ile gerçekleşecektir.  19 Haziran İstanbul at yarışı tahminlerimiz şu şekildedir;

1. KOŞU: – (YEDİLİ GANYAN ve YEDİLİ PLEASE BU KOŞUDAN BAŞLAR): 2 Yaşlı İngilizlerin MAIDEN mücadelesi ile VELİEFENDİ Hipodromunda yedili ganyan oyunu başlayacaktır. Çalışmalarında dikkatimi çeken 1 – MANTICORE bu koşu için banko olarak bırakılabilir.

2. KOŞU: – (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR): 4 ve Yukarı Arap safkanların HANDİKAP-16 mücadelesi ile İSTANBUL’da altılı ganyan oyununa start verilecektir. 1 – SÜVARİOĞLU , 6 – TURANHAN ve 2 – BUDAKHAN öncelikli olarak bu koşuyu kazanmaya yakın gördüğüm safkanlar olup rakip olarak; 

3. KOŞU: 3 Yaşlı İngilizlerin HANDİKAP-14 mücadelesi ile İSTANBUL’da Beşli Ganyan oyunu ekranlara gelecektir. Bu koşuda; 1 – WINTER GALLOP öncelikli olarak ağır kilosuna rağmen etkili jokeyiyle birlikte ilk şans vereceğim safkan olacaktır. En ciddi rakibi ise; 3 – BABBINO CARO (7 ile eküri) olacaktır. Sürpriz için hafif kilo avantajı ile 5 – FIRST POWER ve 8 – JUNIOR PAN değerlendirilebilir.

4.KOŞU: 4 Yaşlı Arap safkanlarının ŞARTLI-3 mücadelesinde; 2 – HAYAL DÜNYASI alternatif banko olarak düşünülebilir. Rakip arayanlar; 11 – YEDİİKLİM , 1 – MURTECİZCAN , 9 – TEMİZKAAN ve 3 – AHUBALASI‘nı değerledirebilirler.

5.KOŞU: Günün önemli yarışı olan ŞADİ ELİYEŞİL KOŞUSU‘na 4 ve Yukarı İngiliz safkanların KV-8 mücadelesi ile gerçekleşecektir. Bu mesafedeki bitiriş derecesi rakiplerine göre iyi olan 1 – GOLDEN TOWER günün bankosu olarak sizlere önerimdir.

6. KOŞU: Bir diğer önemli yarış KANDİLLİ KOŞUSU ise altılının tabela ayağında ekranlara gelecektir. 3 Yaşlı Arap safkanlarının KV-6 mücadelesinde; 1 – BEYAZ KULE etkili ve uyumlu jokeyi ile bir kez daha kazanmaya en yakın gördüğüm isimdir. Tuttuğunuz safkanlar var ise yanına ekleyebilirsiniz. Günün bir diğer bankosu olarak değerlendirilebilir.

7. KOŞU: 4 ve Yukarı İngiliz safkanların HANDİKAP-15 mücadelesi ile İSTANBUL’da günün son koşusuna start verilecektir. Bu koşuda 4 – ALKANHAN ve 6 – ROSE HILL ağır gruplarda koşarak yaptıkları dereceleri ile burada birinciliğe yakın gördüğüm ikilidir. Rakip olarak; 2 – KEPEZ STORM , 8 – OGHUZ ve 1 – MY SWEET LADY (10 ile eküri) değerlendirilebilir.

19 HAZİRAN 2016 – İSTANBUL ALTILI ŞABLONU:

1.AYAK: 1 – 6 – 2

2.AYAK: 1 – WINTER GALLOP // 3 – 5 – 8

3.AYAK: 2 – HAYAL DÜNYASI // 11 – 1 – 9 – 3

4.AYAK: 1 – GOLDEN TOWER (BANKO)

5.AYAK: 1 – BEYAZ KULE (BANKO)

6.AYAK: 4 – 6 // 2 – 8 – 1

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on YummlyShare on StumbleUponPin on PinterestShare on LinkedInDigg this
5 YORUM BULUNMAKTADIR.

SİZDE YORUM EKLEYİN

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir