14 MAYIS 2016 – ANKARA ALTILISI (KAHYA)

14 MAYIS 2016 – ANKARA ALTILISI (KAHYA)

14 MAYIS SALI günü ANKARA’da 8 koşulu bir yarış program bulunmaktadır.  

Birinci Koşu ile Birinci üçlü ganyan Başlamaktadır.

Günün yedili ganyanı ve yedili plasesi  üçüncü koşu ile başlamaktadır

Günün dördüncü koşusu A-2/D/AVRUPA BİRLİĞİ BAKANLIĞI Koşusu ve altıncı koşusu  G3/ÇEVRE VE ŞEHİRCİLİK BAKANLIĞI Koşuları Heyecan verici olacaktır.

 

1. KOŞU –Birinci üçlü ganyanın başlayacağı bu koşuda Ekürilerden  Merkürün oğlunun anne kardeşi olan 4 BOZTEPEBEYİ, çok büyük beklentilerin olduğu ve nitekim son çim yarışını kazanan 2 ARASLI Bu yarış için yeterli olacaktır….

2. KOŞU: 900 metre 2 yaşlı İngilizlerin sürat yarışında ilk yarışını 00,53.40 ile ikinci tamamlayan KANEKO yavrusu 3 BARBEL bu yarışı kazanacaktır.

  (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR): 

3. KOŞU: 4 ve yukarı Arap safkanlarının katılacağı 17 handikap yarışın süpreze müsait olduğunu düşünüyorum,çim performansının bu safkanlara göre daha iyi olduğunu düşündüğüm 7 OĞULSEFA, 3 MERCANLI , 5 ALTINÇOCUK, 9 SIRADAĞLAR , 12 KIZIK BEYİ , 2 BORDALI bu yarışta şanslı olmasını beklediğim safkanlardır…

4. KOŞU: 3 yaşlı İngiliz safkanlarının katılacağı A-2/D/AVRUPA BİRLİĞİ BAKANLIĞI KOŞUSUNDA , Hayatının ilk yarışında çim pistte 1 Şartlı koşup kazanan ve ondan sonraki kum yarışlarında adından sık sık bahsettiren ANKARA kum pistinde bir yarış gören 2 BURSA GÜZELİ benim bankomdur ,rakip yazmak isteyenler şablonu inceleyebilirler…. 

5. KOŞU: Dört yukarı Arapların 2200 çim pistteki mücadelesinde, 6 PAMUKNİNE , 1 BERRAGÜL , 7 ECE MELEK bu yarışta şanslı olmasını beklediğim safkanladır.

6. KOŞU: Üç yaşlı İngilizlerin G3/ÇEVRE VE ŞEHİRCİLİK BAKANLIĞI Koşusunda kalitesinin bu gruba iki gömlek fazla olduğunu bildiğim ve garantiye almak için yarışa H.KARATAŞ idaresinde katılacak olan 4 IMPULSIVE  banko…

7. KOŞU: Birbirine denk safkanların start alacağı bu yarışta hiç risk almadan HEPSİ demekte fayda görüyorum..

8.KOŞU: Son iki yarışında da beni yanıltmayan 6 AFRİCAN QUEEN , son yarışını kazanarak artık formunu bulmuş olan 8 SELNUR , Son kum yarışlarında favori çıkıp bizleri hayal kırıklığına uğratan şimdi şansını çim pistte deneyecek olan 11 MÜRÜVVET benim bu yarıştaki olmazsa olmazlarım.

14 MAYIS 2016 – ANKARA ALTILI ŞABLONU:

  1. AYAK: 7 – 3 – 5 – 9 – 12 – 2
  2. AYAK: 2 BURSA GÜZELİ  ///// 13 – 5 – 7 – 8
  3. AYAK: 6 – 1 – 7 ////  8 – 2 – 3
  4. AYAK: 4 IMPULSIVE
  5. AYAK: HEPSİ
  6. AYAK: 6 – 8 – 11
Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on YummlyShare on StumbleUponPin on PinterestShare on LinkedInDigg this
3 YORUM BULUNMAKTADIR.

SİZDE YORUM EKLEYİN

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir