12 MAYIS 2016 – İZMİR ALTILISI

12 MAYIS 2016 – İZMİR ALTILISI (CANER)

İZMİR 12 MAYIS 2016 PERŞEMBE günü AT YARIŞI Programında 6 koşu vardır. Altılı Ganyan oyunu ise 1. Koşu ile saat: 19:00’da başlayacaktır. Bol Şanslar Dilerim…

İZMİR’de 6 koşu var ama her koşunun da maşallahı var… Duyan gelmiş misali. 12 Mayıs 2016 Perşembe İzmir yarışlarında önemli bir koşu bulunmamakla birlikte; Altılı ganyanın ikinci ayağında SATIŞ-1 koşusu ve son ayağını oluşturan MAIDEN koşu haricinde tehlikeli bir yarış göremedim. Biliyorsunuz SATIŞ koşuları bazen ters bir at ile altılı ikramiyesini kıpırdatabiliyor. MAIDEN mücadelelerde aynı şekilde favori ve please safkanların dışına çıktığı vakit ortalık karışabiliyor. 12 Mayıs İzmir at yarışı tahminleri şu şekildedir;

1. KOŞU – (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR): 3 – SAYDA ve 10 – MANOUSH arasında geçmesini beklediğim koşuda rakip olarak; 1 – CLARK KENT , 5 – NASRULLAH BEY ve 9 – TRALLES GIRL değerlendirilebilir. 4 – LADY TIFFANY ve 11 – POSTACI sürprize imza atabilirler. Altılı ganyanın ilk ayağı olduğu için yine biraz fazla at önermiş olabilirim. İlk ayak temkinli davranmayı tercih ettim.

2. KOŞU: Son koşusunu ölçü almadığım ve jokey hatasından dolayı tabela yapamadığını düşündüğüm 12 – TRANSITION bu sefer etkili bir jokey olan M. ÇİÇEK ile bu yarışı kazanmaya en yakın isimdir. TRANSITION hem handikap bakımından hem de bu grubun üstünde olduğuna inandığımdan İZMİR’de günün ilk bankosu olarak önermek istiyorum.

3. KOŞU: 1 – NEVRUZ ÇİÇEĞİ günün ikinci bankosu olarak sizlere önerimdir. 

4. KOŞU: 3 Yaşlı İngilizler HANDİKAP-15 mücadele de 2 – GEÇİT YOK alternatif banko olarak yazılabilir. Rakip arayanlar ise; 3 – ÇARINOĞLU ve 1 – AS GRANDFATHER yazılabilecek diğer şanslı safkanlardır.

5. KOŞU: Ara ara ters yarışlar koşsa da 4 – TURABİ öncelikli olarak yine önermek istiyorum. Daha sonra 2 – CERRAH ve 3 – TAYFUNER kuponlara yazılması gereken safkanlar olarak karşımıza çıkmaktadır.

6. KOŞU: 3 Yaşlı İngilizlerin MAIDEN mücadelesinde 10 – TALLSHIP kazanmasını bekliyorum. Lakin yarışta beklenileni veremez ise; 15 – RAIL TRAP , 4 – FELEKSOR ve 9 – MIGHTY RIVER devreye girebilecek isimlerdir.

12 MAYIS 2016 – İZMİR ALTILI ŞABLONU:

  1. AYAK: 3 – 10 // 1 – 5 – 9 // 4 – 11
  2. AYAK: 12 – TRANSITION (BANKO)
  3. AYAK: 1 – NEVRUZ ÇİÇEĞİ (BANKO)
  4. AYAK: 2 – GEÇİT YOK // 3 – 1
  5. AYAK: 4 – 2 – 3
  6. AYAK: 10 – TALLSHIP // 15 – 4 – 9
Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on YummlyShare on StumbleUponPin on PinterestShare on LinkedInDigg this
7 YORUM BULUNMAKTADIR.

SİZDE YORUM EKLEYİN

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir