10 MAYIS 2016 – KOCAELİ ALTILISI (Gürhan)

10 MAYIS 2016 – KOCAELİ ALTILISI ( Gürhan )

10 MAYIS SALI günü KOCAELİ’de 6 koşulu bir yarış program bulunmaktadır.  6’lı Ganyan oyunu  1. Koşu saat: 15:30’da başlayacaktır. Bol Şanslar Dilerim.

Merhaba arkadaşlar,

Bugün aranıza yeni katılmanın heyecanı içerisindeyim. Umarım burada olduğum ve paylaştığım bilgiler sonucunda hepimiz mutlu oluruz. Elimden gelenin en iyisini yapacağıma emin olabilirsiniz. Allah yüzümüzü kara çıkarmasın, herkese bol şans diliyorum. Kazancınız bol olsun.

1. Koşu: Günün ganyanı olan Altılı ganyanın ilk ayağında  ŞARTLI 1 , 2 Yaşlı İngiliz taylarının ilk koşusunu izleyeceğiz. Öncelikle taylara yaşamları boyunca başarılar dilerim. Benim buradaki favorim Orjin olarak 4 – KING KAISER başta işaretlemenizi tavsiye ederim. İlk tay koşusu olacağı ve bu koşuda günün ganyanı uygulayacağı için, her ata şans vermekten yanayım. Şablonum aşağıdadır.

2. Koşu: Günün ikinci koşusu 5’li Ganyanın ilk koşusu olan Handikap 14/DHÖW/Dişi , 4 ve Yukarı Arap Tayların mücadelesinde 7-GÜLDİKEN ‘in son koşusunu kesinlikle ölçü almıyorum, benim baş safkanımdır. Rakip olarak 4-GÖRÜNTÜ, 2-YOLAŞAN ve 8-KIZIMESRA (6 ile Eküri). Sürpriz’de henüz maiden’dan çıkamamış 10-ÇAĞLAYAN TAY olacaktır.

3. Koşu: Günün üçüncü koşusu 4’lü Ganyanın ilk koşusu olan ŞARTLI 5/DHÖW , 4 Yaşlı Arap Tayların mücadelesinde 1-AYNATINAZ ‘ın bu gruptan üstün olduğunu düşünüyorum. Formda aprantisi A.CAN İŞLEYEN ile çok iyi bir uyum sağlayan safkan bekleme yapıp sonlardaki etkili atakları ile güzel bir dereceyle fotaya uzanıcağını düşünüyor ve BANKO olarak öneriyorum.

4. Koşu: Günün dörtüncü koşusu 3’lü Ganyanın ilk koşusu olan KV-8 , 3 Yaşlı İngiliz Tayların mücadelesinde 3- RED REBEL ‘i M.KAYA ile bir kez daha kazanacak diyor ve BANKO olarak öneriyorum.

5. Koşu: Günün beşinci koşusu olan Handikap 16/DHÖW , 4 Yaşlı Arap Taylarının mücadelesinde çok kaliteli bir at olduğuna inandığım 4-BAŞMİMAR benim baş safkanımdır. Rakip olarak 3-GRİKURT, 2-BAHTIAK, 1-YÜREKKAAN ‘dır. Sürpriz’de 6-GÜÇSALAN bomba..

6. Koşu: Altılı ganyanın kapanış koşusu olan Handikap 14 , 3 Yaşlı İngiliz Taylarının mücadelesinde 1-MUSYUS ve 2-ZEYTİNOĞLU ‘nun bu gruptan üstün olduğunu düşünüyorum. Bana göre bu iki safkanın arasında geçecek yarışta en az hata yapan yarışı kazanacaktır.

10 MAYIS 2016 – KOCAELİ ALTILI ŞABLONU:

  1. AYAK: 4 – KING KAISER // 1-2-3-5-6
  2. AYAK: 7 – GÜLDİKEN // 2-4-8-10
  3. AYAK: 1 – AYNATINAZ ( TEK )
  4. AYAK: 3 – RED REBEL ( TEK )
  5. AYAK: 4 – BAŞMİMAR // 1-2-3-6
  6. AYAK: 1 – 2
Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on YummlyShare on StumbleUponPin on PinterestShare on LinkedInDigg this
5 YORUM BULUNMAKTADIR.

SİZDE YORUM EKLEYİN

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir