10 HAZİRAN 2016 – İZMİR ALTILISI

Izmır-Altili-Ganyan-Tahminleri

10 HAZİRAN 2016 – İZMİR ALTILISI

İZMİR 10 HAZİRAN 2016 Cuma günü AT YARIŞI Programında 8 koşu vardır. Yedili Ganyan oyunu 2. Koşu ile saat: 15:00’da, Altılı Ganyan oyunu ise 3. Koşu ile saat: 15:30’da başlayacaktır. Bol Şanslar Dilerim…

9 HAZİRAN CUMA günü gecesi İZMİR Şirinyer HİPODROMU 8 koşulu bir yarış programına ev sahipliği yapacaktır. Günün önemli yarışı 6. Koşu’da 4 ve Yukarı Arap safkanlarının katılımıyla gerçekleştirilecek olan KV-8 mücadelesi ile “JANDARMA KOŞUSU” olacaktır. 9 Haziran 2016 PERŞEMBE İzmir at yarışı tahminlerimiz şu şekildedir;

1. KOŞU: 2 Yaşlı İngilizlerin ŞARTLI-2 mücadelesi ile İZMİR’de ilk 3’lü ganyan oyunu başlayacaktır. 1 – LADY DI banko olarak tuttuğum bir isimdir. Son koşusunu İZMİR’de MAIDEN’a veda ederek kazanan LADY DI formunu korumasıyla birlikte bu koşuda da kazanmaya en yakın safkandır.

2. KOŞU – (YEDİLİ GANYAN ve YEDİLİ PLEASE BU KOŞUDAN BAŞLAR): 4 Yaşlı Arap safkanlarının ŞARTLI-4 mücadelesi ile İZMİR’de yedili ganyan başlayacaktır. 2000 mt.’lik çim pistte gerçekleşecek bu koşuda; 2 – KEHKEŞAN ve 4 – MAESTRO arasında birincilik çekişmesi olacaktır. Sürprizi ise; 7 – MOSTERGIRL yapabilir.

3. KOŞU – (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR)İZMİR Şirinyer Hipodromunda altılı ganyan heyecanı bu koşu ile ekranlara gelecektir. 3 Yaşlı İngiliz safkanlarının katıldığı HANDİKAP-15 mücadelesinde; 3 – LION QUEEN son üç kum yarışında üst üste ikinciliklerle pistten ayrılması yine akıllara acaba takıntı haline mi getirdi bu safkan sorusu gelebilir. Lakin ben bu yarışta LION QUEEN birinciliğe uzanmasını bekliyorum. Tek ciddi rakibi ise; 6 – LEVES olacaktır. Sürpriz arayanlar; 7 – KARAGÜN DOSTU ve 1 – GEÇİT YOK isimli safkanları değerlendirilebilirler.

4. KOŞU: 3 Yaşlı İngilizlerin MAIDEN mücadelesinde; 4 – DEFNE HANIM , 6 – EYE CANDY , 14 – PENDİK FIRTINASI ve 16 – ULTRASTAR yazılarak kuponlar sağlama alınmalıdır. 

5. KOŞU4’lü ganyanın başlangıç ayağında; 1 – AHMİN , 3 – İZDÜŞÜMÜ ve 6 – ŞÜKRÜ öncelikli olarak değerlendirilmesini istediğim safkanlardır. Sürpriz için; İlk defa çim pistte start alacak olan 2 – HIÇKIRIK dikkat diyelim.

6. KOŞU: Günün önemli yarışı olan “JANDARMA KOŞUSU’nda”; 6 – EKİNER ve 8 – RAZYANA arasında geçebilecek koşuda 9 – UÇAN sürpriz yapabilir.

7. KOŞU: Tabela ayağına geldiğimizde ise; 4 ve Yukarı İngiliz safkanlarının ŞARTLI-3 mücadelesi ekranlara gelecektir. 3 – BAY ÇİFTÇİOĞLU jokey hatasına maruz kalmadığı müddetçe koşuyu kazanmaya en yakın isim olup bizim de günün bankosu olarak önerimizdir. 

8. KOŞU: 3 Yaşlı İngilizlerin MAIDEN mücadelesi ile İZMİR’de günün son yarışına start verilecektir. 14 – VENJURA günün bir diğer bankosu olarak sizlere önereceğim isimdir.

10 HAZİRAN 2016 – İZMİR ALTILI ŞABLONU:

  1. AYAK: 3 – LION QUEEN // 6 // 7 – 1
  2. AYAK: 4 – 6 – 14 – 16
  3. AYAK: 1 – 3 – 6 // 2
  4. AYAK: 6 – 8 // 9
  5. AYAK: 3 – BAY ÇİFTÇİOĞLU (BANKO)
  6. AYAK: 14 – VENJURA (BANKO)
Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on YummlyShare on StumbleUponShare on LinkedInDigg this

One Response to 10 HAZİRAN 2016 – İZMİR ALTILISI

  1. Mehmet Aksoy diyor ki:

    Bugün öncelikle güvendiğim safkanları ayrıntılı bir şekilde açıklıcam inşallah faydalı olurum öncelikle yedili plase ayağında MAESTRO bu safkanın ayakları yere değmiyo zor bir safkan aynı zamanda müthiş bir sprinter fazla söze gerek yok 3. Koşu: DOMDOM Bir önceki koşusunda start çıkışı jokeyini düşürdü ve derecesiz kaldı koşunun mutlak favorisiydi bugün sağlıklı çıkarsa koşuyu kazanmasını bekliyorum.4.koşu üc safkan dan bahsedicem öncelikle DAY WATER bu safkanın annesi mügide İzmirde bir dönem fırtına gibi esen ASPURCE nin de annesi kısaca tam bir (azrail) di kısaca sprint atmıyor uçuyordu ilk sıradan öneriyorum daha sonra NİLSTAR dan bahsedicem annesi İTS ME aynı şekilde izmiri kasıp kavuran kısraklardan biriydi Baba HALİCARNASUS ise şampiyon bir soydan geliyor tartışılmaz mesafe yi de tutacagından şüphem yok ikinci sıradan öneriyorum.daha sonra ULTRASTAR bu safkanın babası da ARAS aynı şekilde İzmir pistinde başarılı bir yarış yaşamıyla pistlere veda etmistir bu uç safkan kara kaplı kitaptan sizlere takip…geldik 5.koşu kaizbert temsilcisi AHMİNE aprantisi hata yapmadığı takdirde çok rahat kazanacaktır..6.koşu: Öncelikle KIŞLALI,RAZYANA,ve UÇAN olacaktır sıralamam…7.koşu: önereceğim ilk safkanı özelikle sıkı takip edin bu safkan Deniz kurtel ekürisinin nadide safkanı FAIRY FAST müthiş bir kan hattına sahip safkanın aynı zamanda ülkemizde aynı eküriye ait iki anne kardeşi daha pistlerimizde sayısız başarılara imza atmıştır FAIRY FAST son koşusunda iç kulvar dan öyle bir sprint attıki adeta şapka çıkarttırdı.bugünde klas pilotu barış kurdu ile bunu tekrarlamaya hazır. Daha sonra BAY ÇİFTÇİOĞLU İzmirin gediklisi olan bu safkan hazırsa İzmirin PRENSİ sinan özenle dama diyebilir benden uyarması…8.koşu takip ettiğim beş safkan sırasıyla sizleri sıkmadan ve açıklama gereği duymadan öneriyorum bu safkanlar öncelikle VENjURA,PEACE TİME,MISS SHY, KHALESSİ, FOREVER LOVE inşallah faydam olur bol şanslar herkeze…

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir