10 HAZİRAN 2016 – İSTANBUL ALTILISI

Istanbul-Altili-Ganyan-Tahminleri

10 HAZİRAN 2016 – İSTANBUL ALTILISI

İSTANBUL 10 HAZİRAN 2016 CUMA AT YARIŞI Programında 8 koşu vardır. Yedili Ganyan ve Yedili Please oyunu 2. koşu ile saat: 18:30’de, Altılı Ganyan oyunu ise 3. Koşu ile saat: 19:00’da başlamaktadır. Bol Şanslar Dilerim…

CUMA gece yarışlarına ev sahipliği yapan İSTANBUL’da 8 koşulu yarış programı bulunmaktadır. 10 Haziran İstanbul at yarışı tahminleri şu şekilde olacaktır.

1. KOŞU: 4 ve Yukarı İngilizlerin ŞARTLI-4 mücadelesinde; 1 – DUKE OF KENT ve 6 – SUHARRY yeterli olacaktır.

2. KOŞU – (YEDİLİ  GANYAN ve YEDİLİ PLEASE BU KOŞUDAN BAŞLAR): 3 Yaşlı İngilizlerin ŞARTLI-4 mücadelesi ile yedili ganyan oyununa start verilecektir. 1 – WIRETOP ve 4 – LEMNOS arasında birincilik çekişmesi olacaktır.

3. KOŞU – (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR): 5 ve Yukarı Arapların ŞARTLI-4 mücadelesi ile İSTANBUL’da altılı ganyan başlayacaktır. 2 – ŞAHİN TEPESİ ve 4 – MENGÜBERT ikilisinden birincilik bekliyorum. En ciddi rakipleri; 5 – TOROS ASLANI olacaktır. Sürprizi ise; 6 – İLGİLGE ve 1 – ÇAKICI EFE yapabilir.

4. KOŞU: 3 Yaşlı İngiliz safkanlarının HANDİKAP-14 mücadelesi ile İSTANBUL’da beşli ganyan oyunu başlayacaktır. 1 – SAN MARINO , 12 – ŞOŞOLOZA , 5 – BROWN SUGAR ve 7 – CRAZY ISLAND bu koşuyu kazanmaya yakın gördüğüm isimlerdir. Sürpriz için; 13 – NEVİŞAH değerlendirilebilir.

5. KOŞU: 2 Yaşlı İngilizlerin MAIDEN mücadelesinde; 5 – SAN FRANCISCO , 6 – SANTA PEKAN ve 2 – DENİZCANIM bu koşu için yeterlidir.

6. KOŞU: 5 – MERCANLI günün ilk bankosu olarak önereceğim isimdir.

7. KOŞU: 4 Yaşlı Araplar HANDİKAP-14 mücadelesinde; 3 – BABA ATLI alternatif banko olarak yazılabilir. Rakip yazmak isteyenler; 1 – CANDOSTUM ve 2 – ÇIRABEY‘i değerlendirebilirler.

8. KOŞU: 4 ve Yukarı İngilizlerin 1400 mt.’lik çim pistte HANDİKAP-16 mücadelesi ekranlara gelecektir. Günün son koşusu olan bu yarışta; 6 – FORGET ME NOT günün bir diğer bankosu olarak önereceğim safkandır.

10 HAZİRAN 2016 – İSTANBUL ALTILI ŞABLONU

1. AYAK: 2 – 4 // 5 // 6 – 1

2. AYAK: 1 – 12 – 5 – 7 // 13

3. AYAK: 5 – 6 – 2

4. AYAK: 5 – MERCANLI (BANKO)

5. AYAK: 3 – BABA ATLI // 1 – 2

6. AYAK: 6 – FORGET ME NOT (BANKO)

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on YummlyShare on StumbleUponShare on LinkedInDigg this

3 Responses to 10 HAZİRAN 2016 – İSTANBUL ALTILISI

 1. Mehmet Aksoy diyor ki:

  İstanbul yorumlarıma gelince 3.koşu: MENGÜBERT bu safkan bu gruptan üstün bir safkan hatırlıyosanız çok nadide safkanları paramparça yapmıştı bugün aprantisi koşusu olması sebebiyle sıkıntı yaşayabilir benim bankomdur risk almak istemeyenler için.rakip sadece ŞAHİN TEPESİ diyorum…4.koşu.ŞOŞOLOZA bu safkanın annesi zeynep hnm hayatı boyunca kısa yarışlarda başarılıydıydı babası okavango ise nitelikli bir safkan yani babasına çektiyse bugün müthiş son yarısıyla adını birinciliğe yazdıracaktır şayet rakibi babası çok güçlü kan hattına sahip Japon atı olan CRAZY ISLAND olacaktır…6.koşu: süratli atların çok oluşu nedeniyle ilk safkanım PELİKANolacaktır bu gün için usta pilotuyla sessizliğini bozabilir.daha sonra sprinter DURANTAS, MERCANLI önceki koşularında kayıp yapan BİÇER diyorum.7.koşu: ilk safkanım CANDOSTUM olacaktır bu safkan önde kabul ettiği koşularda daha başarılı aprantisi hata yapmazsa BABA ATLIDAN rövnşı alabilir bu iki at yeterlidir..geldik 8.koşuya: özel takibimde olan AKFIRAT bu gün süratiyle daha önce kazandığı pistte süpriz yapabilir rıza zarraf ahırı çok kuvvetli kendisi içerde olsa da atlarına iyi bakılıyor FORGET ME NOT ısrarla iyi jokeyler biniyor bugünde özcan yıldırımla bir yerlere gelecek inşallah kayıba kosan GRAVESEND ve kitapçı ekürisinin sahibi olduğu LADYLUX tam mesafesinde bomba da ATEN GOLD ve PEPE…herkeze bol şans…

  • admin diyor ki:

   Değerli yorumlarınız için teşekkürler. Gündüz ki yorumlarınızı incelediğimde çoğu koşuda verdiğiniz safkanlar gelmiş. Başarılar, bol şanslar.

   • Mehmet Aksoy diyor ki:

    Rica ederim birçok yerde yazıyorum 96 yılından beri sıkı takipçiyim altılı şablonu vermem takip ettiğim safkanlar hakkında samimiyetimle yorum yapmaya ve faydalı olmaya çalışiyorum

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir