10 AĞUSTOS 2016 – İSTANBUL ALTILISI

10 AĞUSTOS 2016 – İSTANBUL ALTILISI

Altılı Tahminleri İSTANBUL 10 AĞUSTOS Çarşamba günü AT YARIŞI Programında 8 koşu vardır. Siz değerli yarışseverlerimiz için www.altilim.net adresinde İSTANBUL PROGRAMI için oluşturduğumuz şablon ve yorumları sunmaya çalışacağız. Yedili Ganyan ve Yedili Please oyunu 2. koşu ile saat: 18:30'da, Altılı Ganyan oyunu ise 3. Koşu ile saat: 19:00'da başlamaktadır. Bol Şanslar Dilerim…

ÇARŞAMBA gece yarışlarına ev sahipliği yapan İSTANBUL VELİEFENDİ Hipodromunda 8 koşulu yarış programı bulunmaktadır. Günün önemli yarışları "TUNCA KOŞUSU" , "ŞÜKRÜ YURTERİ KOŞUSU" ve "YAZ HANDİKAPI KOŞUSU" olacaktır. 10 Ağustos İstanbul at yarışı tahminleri şu şekilde olacaktır.

1. KOŞU: BİRİNCİ ÜÇLÜ GANYAN'ın başlangıç ayağı olan bu yarışta SATIŞ-2 mücadele ekranlara gelecektir. 1 – GOYCOCHEA kazanmaya en yakın gördüğüm safkan olup, 2 – SABRİ BABA ciddi rakibi olacaktır düşüncesindeyim.

2. KOŞU – (YEDİLİ  GANYAN ve YEDİLİ PLEASE BU KOŞUDAN BAŞLAR): 5 ve Yukarı Arapların HANDİKAP-16 mücadelesi ile VELİEFENDİ'de Yedili Ganyan ayağına start verilecektir. 6 – GEZEGEN ve 7 – KIZILTUĞLUM kazanmaya en yakın safkanlar olarak ön plana çıkmaktadır. 5 – YİĞİTEFEKAAN ve 3 – AZELHAN rakip olarak değerlendirilebilir.

3. KOŞU – (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR): 3 Yaşlı İngiliz safkanların ŞARTLI-5 mücadelesi ile İSTANBUL'da ALTILI GANYAN oyunu ekranlara gelecektir. 1400 mt.'lik çim pistte gerçekleştirilecek bu koşuda; Son yarışlarını ölçü almadığım 5 – BUTTERFLY DREAMS güçlü rakiplerinden etkilenerek tabela dışında kalmıştır. Burada biraz daha rahat bir koşu sergileyerek potoya uzanmaya en yakın gördüğüm isimdir. Rakip yazmak isterseniz; 4 – FLY TIME ve 1 – BÖRTE değerlendirilebilir. 3 – DRY CLEANER ve 8 – PERHANE sonraki şanslı safkanlardır.

4. KOŞU: 2 Yaşlı İngilizlerin MAIDEN mücadelesi ile BEŞLİ GANYAN oyunu başlayacaktır. 1200 mt.'lik kum pistte gerçekleştirilecek bu yarışta; 3 – POYRAZ yarışı kazanmaya en yakın safkan olarak göze çarpmaktadır. En ciddi rakibinin ise DAI JIN orjinine sahip olan 4 – PROXIMO olacağını düşünüyorum.

5. KOŞU: 4 ve Yukarı Arapların KV-21 koşusu 2000 mt.'lik uzun mesafeli kum pistte gerçekleştirilecektir. 8 kaliteli safkanın katıldığı nefes kesecek bu yarışta; Son koşusunu kazanarak pistten ayrılan 3 – ADAAĞASI uyumlu jokeyi ile yine kazanmasını beklediğim ilk isimdir. Eksik koşması veya kilodan (63 kg. ile start alacak) etkilenmesi durumunda; 4 – BUDAKHAN ve 7 – ASLANPARÇASI hata affetmeyecek isimler olacaktır. 1 – KAFADAR sürprizcilerin değerlendirmesi gereken bir safkandır.

6. KOŞU: 3 ve Yukarı İngiliz safkanların KV-8 mücadelesi ile VELİEFENDİ HİPODROM'unda 2. Üçlü Ganyan oyunu başlayacaktır. Koştuğu yarışlarda hep ağır kilo ile birinci olmayı başaran 2 – PAYİTAHT bir kez daha S. KAYA idaresinde birinciliğin en güçlü adayıdır. Günün bankosu olarak değerlendirilebilir.

7. KOŞU: 3 ve Yukarı İngilizlerin KV-25 mücadelesinde: 3 – İLKAAN usta jokeyi ile rahat bir yarış kazanmasını bekliyorum. Sürpriz için ise 7 – GRAVESEND değerlendirilebilir.

8. KOŞU: 3 Yaşlı Arapların ŞARTLI-4 koşusu ile İSTANBUL'da günün son startı verilecektir. 1 – SEYYAHKIZI ve 6 – KINALI KUZU kazanmasını beklediğim safkanlardır. Rakip olarak; 10 – İLKADIM ve 5 – İMHAN geniş kuponlara yazabilirsiniz.

10 AĞUSTOS 2016 – İSTANBUL ALTILI ŞABLONU

1. AYAK: 5 – BUTTERFLY DREAMS // 4 – 1 // 3 – 8

2. AYAK: 3 – POYRAZ // 4

3. AYAK: 3 – ADAAĞASI // 4 – 7 // 1

4. AYAK: 2 – PAYİTAHT (BANKO)

5. AYAK: 3 – İLKAAN // 7

6. AYAK: 1 – 6 // 10 – 5

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on YummlyShare on StumbleUponPin on PinterestShare on LinkedInDigg this
6 YORUM BULUNMAKTADIR.

SİZDE YORUM EKLEYİN

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir